Aktualny kod promocyjny bukmachera eFortuna na bonus 1185 PLN

Bukmacher eFortuna oferuje każdemu nowemu graczowi specjalny bonus na sam początek. Bowiem oprócz pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą 20 PLN za rejestrację, premia do 1000 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 115 PLN gracz w gratisie użytkownik może otrzymać jeszcze dodatkowe 50 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

1185 PLN tyle do odebrania w nowej promocji eFortuna

1185 PLN tyle do odebrania w nowej promocji eFortuna

Śmiało można powiedzieć, że typowanie meczy u bukmacherów wraca do normalności. Wynika to z tego, że przede wszystkim rozgrywki w piłce nożnej rozgrywają regularnie swoje mecze.

To sprawiło, że bukmacher eFortuna oferuje graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to typerzy mogą otrzymać darmowe środki już na sam start. Akcja specjalna dostępna jest typerom wyłącznie w dniach od 5 do 7 czerwca do godz. 23:59.

Kod bonusowy w eFortunie na start

Warunki oferty specjalnej są bardzo proste. Pierwsza czynność, jaką gracz musi dokonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Proces ten zajmie każdemu użytkownikowi dosłownie kilka chwili i w żadnym wypadku nie sprawi nikomu problemów.

Pamiętaj! Koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Później możliwości wpisania hasła promocyjnego gracz nie będzie posiadał.

Użytkownik wówczas, który przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych otrzyma pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajdą się na koncie gracza w dodatku bez dokonywania żadnego depozytu.

nowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Premia 100% za wpłatę

Bukmacher eFortuna przyznaje premię graczom również za dokonanie pierwszego depozytu. Wysokość otrzymanych środków wynika wyłącznie z tego, jaka kwota zostanie wpłacona. Bowiem wspomniany operator przyznaje darmowe środki równowartości dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może znaleźć się na koncie gracza to 1000 PLN.

Jednak w ramach najnowszego pakietu powitalnego każdy gracz już na sam początek może otrzymać dodatkowe 50 PLN. Ta kwota znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, że kwota depozytu nie wyniosła mniej niż 50 PLN.

Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że może również skorzystać z Cashbacka, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka. Wystarczy zawrzeć pierwszy zakład na środki własne, a a przypadku przegranej typer może liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce