BetClic apka na telefon do obstawiania. Jak pobrać?

W jaki sposób pobrać przygotowaną przez markę BetClic apkę na telefon? Zobacz instrukcję w formie materiału wideo, która powinna bez problemu dotrzeć nawet do zupełnych laików!

BetClic apka na telefon do obstawiania. Jak pobrać?
BetClic apka na telefon do obstawiania. Jak pobrać?

BetClic pobierz aplikację

Legalny bukmacher BetClic robi w naszym kraju sporą furorę i prawdopodobnie jego popularność będzie coraz większa. A czy aplikacja mobilna także jest hitem? Biorąc pod uwagę, jak dużo na co dzień każdy z nas korzysta ze smartfonów – inaczej być nie mogło!

Apka mobilna BetClic jest dostępna na smartfony oraz tablety. Program dostosowuje się do rozdzielczości ekranu, dzięki czemu nikt nie powinien czuć większego dyskomfortu podczas obstawiania.

betlic pl na telefon
betlic pl na telefon

Apka Betclic – system iOS oraz Android

Pobieranie na system Android wygląda nieco inaczej, ponieważ aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play. Mimo wszystko, proces downloadu czasowo jest bardzo podobny, co w przypadku iOS’a.

Poniżej możesz zobaczyć video z instrukcją o tym, jak pobrać aplikację BetClic Polska:

Bardzo ważne jest to, że BetClic bonus powitalny oraz sama rejestracja konta dostępne są z poziomu aplikacji. Posiadając ją można także oglądać udostępniane przez Betclic mecze w internecie!

A ty korzystasz z mobilnego obstawiania czy jesteś typerem, który woli standardowe rozwiązania? Jedno jest na pewno pewne – w dzisiejszych czasach nie masz powodów do narzekania! 😉

Betclic pobieranie na Androida. Jak ściągnąć plik APK?

Do korzystania z Betclic na Androidzie potrzebne jest nam zainstalowanie na urządzeniu przenośnym pliku APK. Niektórzy twierdzą, że jest to coś skomplikowanego, ale to nieprawda!

Przygotowaliśmy specjalną instrukcję, na której doskonale widać, jak wygląda pobieranie Betclic na system Android. Oto szczegóły, które są niezbędne do pobrania apk na urządzenie:

Krok I – Przechodzimy na stronę www.Betclic.pl i szukamy działu, w którym publikowane są bieżące promocje. Dla ułatwienia oznaczyliśmy odpowiednią zakładkę.

Betclic aplikacja - krok 1
Betclic aplikacja – krok 1

Krok II – Wybieramy wpis, który dotyczy aplikacji na telefon

Betclic aplikacja - krok 2
Betclic aplikacja – krok 2

Krok III – Pozostaje nam jedno kliknięcie, czyli wybór systemu. W tym przypadku jest to Android.

Betclic aplikacja - krok 3
Betclic aplikacja – krok 3

Krok IV – Naciśnięcie przycisku „Pobierz” spowoduje, że plik zostanie ściągnięty na dysk komputera lub urządzenia mobilnego. Teraz już tylko instalacja i sprawa załatwiona! 🙂

Betclic aplikacja - krok 4
Betclic aplikacja – krok 4

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce