BetClic apka na telefon do obstawiania. Jak pobrać?

270

W jaki sposób pobrać przygotowaną przez markę BetClic apkę na telefon? Zobacz instrukcję w formie materiału wideo, która powinna bez problemu dotrzeć nawet do zupełnych laików!

BetClic apka na telefon do obstawiania. Jak pobrać?
BetClic apka na telefon do obstawiania. Jak pobrać?

BetClic pobierz aplikację

Legalny bukmacher BetClic robi w naszym kraju sporą furorę i prawdopodobnie jego popularność będzie coraz większa. A czy aplikacja mobilna także jest hitem? Biorąc pod uwagę, jak dużo na co dzień każdy z nas korzysta ze smartfonów – inaczej być nie mogło!

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Apka mobilna BetClic jest dostępna na smartfony oraz tablety. Program dostosowuje się do rozdzielczości ekranu, dzięki czemu nikt nie powinien czuć większego dyskomfortu podczas obstawiania.

betlic pl na telefon
betlic pl na telefon

Apka Betclic – system iOS oraz Android

Pobieranie na system Android wygląda nieco inaczej, ponieważ aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play. Mimo wszystko, proces downloadu czasowo jest bardzo podobny, co w przypadku iOS’a.

Poniżej możesz zobaczyć video z instrukcją o tym, jak pobrać aplikację BetClic Polska:

Bardzo ważne jest to, że BetClic bonus powitalny oraz sama rejestracja konta dostępne są z poziomu aplikacji. Posiadając ją można także oglądać udostępniane przez Betclic mecze w internecie!

A ty korzystasz z mobilnego obstawiania czy jesteś typerem, który woli standardowe rozwiązania? Jedno jest na pewno pewne – w dzisiejszych czasach nie masz powodów do narzekania! 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.