Podstaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN

416

Na trzynasty dzień kwietnia bukmacher Fortuna oferuję promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy w wysokości 20 PLN.

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej akcji.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Co istotne w tym wszystkim nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani również się zapisywać. Warunkiem podstawowym i koniecznym w tej akcji promocyjnej jest zawarcie co najmniej dwóch kuponów w sobotę 13 kwietnia. Jednak należy pamiętać, że na kuponach mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z ofert LIVE.

Etoto kod na bonus
Etoto kod na bonus BETONLINE

Natomiast stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Fortuna przyzna bonus w kwocie 200 PLN niezależenie od rozliczenia kuponu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.