LvBET bonus i kod promocyjny Listopad 2018

Jaki kod promocyjny należy wpisać w tym miesiącu w LvBET, by odebrać najnowszy bonus powitalny dla nowych graczy? Sprawdzamy i podajemy wiarygodne informacje!

LvBET bonus i kod promocyjny Listopad 2018
LvBET bonus i kod promocyjny Listopad 2018

Legalny bukmacher LvBET na listopad 2018 przygotował dla graczy więcej niż jedną premię do odebrania przy pierwszych depozytach. Bonus numer jeden można odebrać od razu po dokonaniu debiutanckiej wpłaty, natomiast później istnieje jeszcze możliwość zgarnięcia nawet 500 PLN za depozyt numer dwa.

Bonus powitalny Listopad 2018 – www.LvBET.pl!

Kod promocyjny LvBET na miesiąc listopad to: „BETONLINE„. Jeżeli chcemy go wykorzystać, wystarczy, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wpiszemy to hasło w odpowiedniej rubryce.

Łącznie na start w LvBET można otrzymać nawet 1500 PLN na obstawianie. Co ciekawe, dodatkowo istnieje możliwość zgarnięcia 50 PLN za posiadanie karnetu na mecze ukochanej drużyny i odbierania różnego rodzaju premii udostępnianych dla stałych klientów.

Przypominamy, że bonus powitalny LvBET dostępny jest tylko i wyłącznie przez ograniczony czas. Jeżeli wcześniej go odbierałeś, nie masz możliwości, by skorzystać z niego po raz drugi.

Pamiętajcie, że w listopadzie dostępny jest także Totalbet freebet w wysokości 25 PLN, który odbiera się bez konieczności dokonywania depozytu! To jedna z nielicznych takich promocji na polskim rynku!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce