Zwrot podatku w Betclic – gracze dostają nawet 100 PLN!

Legalny bukmacher Betclic przygotował dla graczy nawet 100 PLN jako zwrot podatku. Jak skorzystać z tej oferty specjalnej i na czym dokładnie polega?

Zwrot podatku w Betclic - gracze dostają nawet 100 PLN!
Zwrot podatku w Betclic – gracze dostają nawet 100 PLN!

Bukmacher bez podatku. Betclic z promocją na piątek

Bukmacherzy legalni pobierają od graczy podatek za wniesioną stawkę. Pojawia się coraz więcej ofert, które w ten czy inny sposób sobie z tym radzą. Promocja Betclic Polska to na to najlepszy dowód!

Zwrot podatku następuje automatycznie. Dotyczy tylko kuponów, które postawione zostały w dniu 29 listopada. Wypłata bonusów ma nastąpić kilka dób później, a dokładnie 3 grudnia.

Do oferty specjalnej trzeba się zapisać. Aby to zrobić, gracz musi wejść na www.Betclic.pl i kliknąć przycisk „Dołącz tutaj”. Reszta dzieje się automatycznie – sumy stawek są zliczane i wypłacany jest od nich odpowiedni procent bonusów.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Zwrot podatku u bukmachera

Maksymalna kwota, jaką można zgarnąć to 100 PLN. Betclic Polska bierze pod uwagę wszystkie kupony, które zagrane zostały za dowolną stawkę o kursie co najmniej 1.50 lub wyższym.

Tylko od uczestnika promocji zależy czy będzie grał kupony AKO, czy SOLO. Każdy ma swój własny sposób na wygrywanie i… odbieranie zwrotu podatku!

Obstawianie bez podatku jest tutaj o tyle ciekawe, że otrzymuje się pieniądze nie tylko za wygrane, ale również i przegrane kupony. To coś zupełnie innego, niż na pozostałych stronach typerskich!

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne oferty specjalne na Black Friday. Przypominamy, że od pewnego czasu w naszym kraju to właśnie w tak zwany Czarny Piątek można znaleźć największą ilość oferty specjalnych – nie tylko w sklepach, ale także u bukmacherów online!

Cashback dla nowych, czyli nawet 510 PLN na start!

Brak konta na stronie internetowej www.Betclic.pl? Teraz to żaden problem, bo wystarczy wejść na wspomniany portal i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Aktualny kod promocyjny brzmi „KOD510„, a do zgarnięcia jest nawet 510 PLN jako cashback!

Zwrot dla nowych graczy przyznawany jest od porażki w pierwszym kuponie zagranym w Betclic. Może wynieść ponad pół tysiąca, ale przewidziano także niższe kwoty – wszystko zależy od typera! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce