Gwarantowane 100 PLN za obstawienie meczów od Betclic

Bukmacher Betclic Polska zmniejsza ryzyko przegranej wszystkim swoim graczom, którzy typują mecze z piłki nożnej. Na konto każdego z typerów może trafić nawet 100 PLN.

Pewny Zakład do 100 PLN w Betclic

Pewny Zakład do 100 PLN w Betclic

Dodać jest warto niewątpliwie fakt, że emocji w piłce nożnej podczas najbliższych dni na pewno nie będzie brakować, ponieważ przed nami dosyć ciekawe konfrontacje, jak m.in. Czechy vs Walia, Rosja vs Słowacja, Polska vs San Marino, czy też finał Ligi Narodowa pomiędzy Hiszpanią z Francją.

Na tą okazję każdy z typerów może skorzystać z promocji „Pewny zakład”, która jest aktywna do 10 października do godziny 23:59. Użytkownik, który chce skorzystać z tej akcji koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

100 PLN za obstawienie meczy od Betclic:

Zadaniem graczy w promocji „Pewny zakład” jest kupon wielozdarzeniowy, na którym to musi znajdować się same mecze z piłki nożnej. Dodatkowo zakład musi spełniać następujące warunki:

  • kurs łączny nie mniejszy niż 5.00
  • minimum pięć zdarzeń
STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Jeśli, jeden z typów okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, gdzie można otrzymać nawet 100 PLN. Taki bonus w Betclic nie trafia się często, warto z niego teraz wykorzystać.

Nowy kod promocyjny w Betclic 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują pierwszy bezpieczny kupon. Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem. W przypadku przegranej gracz nie straci gotówki, a otrzyma jej zwrot w wysokości 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce