STS w 2023 roku – co nas czeka?

STS jest w Polsce jednym z tych bukmacherów, którzy wytyczają drogę całemu rynkowi zakładów wzajemnych. Nie bez powodu – to on jako pierwszy wprowadza nowości i to on stanowi poligon doświadczalny dla funkcji, które w późniejszym czasie wdrażają również inni legalni bukmacherzy online. Co jednak STS planuje na rok, który właśnie się rozpoczął? Czy w STS rejestracja będzie w stanie przynieść nam jeszcze więcej dobrego?

sts 2023

Oferta STS na najważniejsze wydarzenia sportowe

W 2023 roku nie zabraknie oczywiście imprez sportowych, które będziemy mogli chcieć obstawić, a na które STS z pewnością przygotuje swoją ofertę. Już  w marcu, a potem w czerwcu, we wrześniu, październiku i listopadzie odbywać się będą mecze reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Euro 2024. W maju odbędzie się finał Ligi Europy, a później – Ligi Konferencji i Ligi Mistrzów. Coś dla siebie w tym roku znajdą również wielbiciele tenisa. W lipcu to na przykład Wimbledon, na przełomie sierpnia i września – US Open. Na przełomie lipca i sierpnia ciekawie może się zapowiadać również Tour de Pologne. To oczywiście jednak tylko namiastka tego, co z pewnością znajdziemy w ofercie polskiego buka.

Nowości w Betgames

W STS rejestracja daje nam dostęp nie tylko do jego standardowej oferty na zakłady bukmacherskie, ale i do usług dodatkowych. Jedną z nich jest Betgames, czyli możliwe do obstawiania w formule “na żywo” gry karcianie. Wprowadzone do jego oferty stosunkowo niedawno, szybko stały się hitem, a aktualnie prawie wszyscy najlepsi bukmacherzy online skopiowali je do siebie.

Aktualnie Betgames pozwala na typowanie w obrębie sześciu różnych stołów – tego przeznaczonego do gry w wojnę, bakarat, pokera, pokera 6+ oraz pokera z polskimi krupierkami. Można śmiało powiedzieć, że bukmacher będzie chciał jeszcze bardziej rozwijać swoją usługę. Między innymi przez wprowadzanie do niej nowych gier, ale i otwieranie kolejnych stołów w polskiej wersji językowej.

Większy nacisk na e-sport

Na polu “klasycznych” dyscyplin sportu STS króluje – i co do tego nie ma żadnych wątpliwości, nawet Bwin ma gorszą ofertę. Jeśli jednak chodzi o e-sport, każdy bukmacher wciąż ma sporo do poprawienia. Jako że to właśnie elektroniczny sport rozwija się w najszybszym tempie, można śmiało przypuszczać, że Star-Typ Sport zacznie przykładać do niego coraz większą wagę. Wielbiciele e-sportu na pewno mogą już zacierać ręce na ten rok!

Nowości w ofercie promocyjnej

STS, mimo bycia liderem na polskim rynku, stale stara się być opcją atrakcyjną dla swoich odbiorców. Już teraz w STS kod promocyjny potrafi dać naprawdę dużo, a jego bonus powitalny został ostatnio opracowany od podstaw, by dawać jeszcze więcej. Na tak mocno konkurencyjnym rynku cięzko jest nie spodziewać się, że bukmacher będzie stale opracowywał nowości w kontekście swojej oferty promocyjnej. Jakie one będą? Na pewno takie powiązane z najgorętszymi wydarzeniami sportowymi. Możemy się też spodziewać tego, że buk przygotuje nowe promocje dla stałych klientów. A może wreszcie zobaczymy w STS program lojalnościowy dla użytkowników jego serwisu internetowego?

5 / 5. Ocen: 4

polski poker online

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce