Bonus bez ryzyka w Forbet! 99 PLN do odebrania!

Mecze ligowe w środku tygodnia to nie tylko okazja do kibicowania ulubionym drużynom, ale także do zgarnięcia specjalnego bonusu od Forbet! Jak zgarnąć 99 PLN?

Bonus bez ryzyka w Forbet! 99 PLN do odebrania!
Bonus bez ryzyka w Forbet! 99 PLN do odebrania!

Jeżeli jesteś już zarejestrowanym klientem Forbet i odebrałeś bonus powitalny, nie musisz pakować manatków i szukać sobie innej firmy bukmacherskiej. Forbet to jedna z nielicznych firm, które bardzo często organizują oferty specjalne dla stałych klientów.

W ramach promocji „Tniemy Ryzyko” marka Forbet ma dla graczy zwrot stawki za przegrane kupony. Do zgarniącia jest nawet 99 PLN – wszystko zależy od liczby nietrafionych typów oraz zagranej stawki.

Aby zakwalifikować się do tej promocji, musisz tylko postawić kupon z minimum siedmioma zdarzeniami o kursie wynoszącym 1,25 lub więcej. Oferta dotyczy tylko wybranych lig piłkarskich z Europy, między innymi, hiszpańskiej, francuskiej oraz spotkań rozgrywanych w ramach Pucharu Ligi Angielskiej.

Forbet to nie tylko tradycyjny bukmacher internetowy, ale również znakomity bukmacher mobilny. Warto wspomnieć o tym dlatego, że opisywana oferta specjalna jest dostępna również na urządzeniach przenośnych takich jak smartfony czy tablety.

Dodatkowe środki dla graczy przyznane zostaną w dniu 27 września. Po obrocie będzie można je wypłacić i wykorzystać na dowolny cel.

————

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce