GoBet rejestracja krok po kroku

GoBet nie tak dawno rozpoczął swoją działalność na terenie naszego kraju. Przekonuje do siebie coraz większą liczbę typujących, głównie za sprawą swoich akcji promocyjnych, ale i dobrego podejścia do klienta. Co jednak powinieneś zrobić, by zacząć obstawiać właśnie u niego? Jak wygląda proces rejestracji u tego właśnie bukmachera?

gobet rejestracja konta
GoBet rejestracja krok po kroku

GoBet rejestracja krok po kroku

GoBet postarał się o to, by uczynić proces zakładania u niego własnego konta prostym, intuicyjnym i szybkim. Zanim jednak podejdziesz do przechodzenia przez niego, zapoznaj się z tym, co musisz wiedzieć na jego temat (wspominamy o tym poniżej). W GoBet rejestracja wygląda następująco:

  1. Wejdź na stronę główną bukmachera lub dowolną podstronę jego serwisu internetowego. Rejestracji dokonasz również za pośrednictwem jego aplikacji mobilnej.
  2. Kliknij przycisk Zarejestruj. W wyskakującym okienku powinien pojawić się formularz rejestracyjny.
  3. Podaj swoje dane techniczne – e-mail, login, hasło oraz numer telefonu. Jeśli masz w GoBet kod promocyjny, jest to idealny moment na to, by z niego skorzystać. Później taka okazja się nie pojawi.
  4. Podaj swoje dane osobowe. Chodzi tutaj między innymi o imię i nazwisko oraz numer PESEL.
  5. Ustal limity bukmacherskie. W czasie rejestracji będziesz musiał ustalić wszelkie limity – dzienne i miesięczne, ale też czasowe (ile czasu możesz przebywać na stronie bukmachera). Pozostaje Ci już zaznaczyć odpowiednie zgody i sfinalizować proces rejestracji.

Podobnie, jak wszyscy najlepsi bukmacherzy online w naszym kraju, GoBet na początku zakłada użytkownikowi tak zwane konto tymczasowe. Jest ono aktywne przez pierwszy miesiąc od jego założenia i nie można z niego dokonywać wypłat środków. Konto to trzeba zweryfikować, a tym samym uczynić z niego konto stałe. Proces weryfikacji można ukończyć w profilu użytkownika.

gobet rejestarcja z bonusem
GoBet – nowy Polski bukmacher z ofertą bonusową

GoBet – jakie dane trzeba podać przy rejestracji?

GoBet – idąc za wzorem, jaki wytyczyli legalni bukmacherzy online – ograniczył wymagane przez siebie w czasie rejestracji informacje do minimum. To sprawiło, że nie żąda od nas podawania danych, które nie byłyby mu niezbędne do procedowania naszych zakładów i życia w zgodzie z polskim prawem.

W czasie rejestracji musimy podać wszystkie dane, o które prosi bukmacher. Z czysto technicznych chodzi tu o aktualny adres e-mail (będzie on podstawowym środkiem komunikacji), login oraz hasło. Z tych osobowych – imię i nazwisko, obywatelstwo, PESEL, datę urodzenia, źródło pochodzenia środków finansowych. Wszystkie te dane są oczywiście bezpieczne – GoBet to legalny bukmacher i jako taki musi spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. O to, czy to robi, nie musisz się martwić. Gwarantuje to również polskie Ministerstwo Finansów, które wydało mu licencję.

  • Sprawdź w GoBet opinie graczy o bukmacherze, czy warto zakładać tam konto?

GoBet rejestracja – o czym warto pamiętać przy zakładaniu konta?

Moment zakładania konta jest takim, przez który przechodzi się tylko raz. Zwłaszcza że u bukmachera możesz posiadać tylko jedno konto. Warto więc, abyś przyłożył się do jego zakładania, ale też pamiętał o tym, że:

  • rejestracja dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich – musisz mieć ukończony osiemnasty rok życia, by móc legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie,
  • w czasie rejestracji wykorzystaj w GoBet kod promocyjny – tylko wtedy możesz to zrobić. Jeśli zapomnisz o tym, niestety nie będziesz miał na to kolejnej sposobności,
  • podawaj prawdziwe dane – dane podawane w czasie zakładania konta muszą być zgodne z rzeczywistością. Bukmacher w końcu poprosi Cię o zweryfikowanie konta poprzez podesłanie mu dowodu osobistego – to na jego podstawie sprawdzi, czy wszystko się zgadza,
  • pamiętaj, że musisz posiadać polskie konto bankowe – nawet najlepsi bukmacherzy online jak STS czy Bwin przesyłają ewentualne wypłaty środków wyłącznie za jego pośrednictwem. Tego zresztą wymaga od nich rodzime prawo.

Bukmacher GoBet nie bez powodu okupuje prawie każdy ranking legalnych bukmacherów. W swojej działalności jest bardzo transparentny i nawet bez czytania powyższych wskazówek powinieneś wiedzieć, co na każdym kroku u niego zrobić, by móc rozpocząć z nim swoją przygodę z obstawianiem.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

5 / 5. Ocen: 11

polski poker online

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce