Iwanow kolejną twarz legalnego bukmachera forBET!

Dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow został trzecim już ambasadorem legalnego bukmachera forBET. Tym samym dołączył do ekipy składającej się z Artura Boruca i Karoliny Kowalkiewicz. 

Iwanow kolejną twarz legalnego bukmachera forBET!

Wielka Trójka

ForBET staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką w branży bukmacherskiej, dlatego podpisywanie umów współpracy z kolejnymi postaciami sportowymi wydaje się naturalną koleją rzeczy. Jako pierwszy ambasadorem firmy został bramkarz reprezentacji Polski, Artur Boruc, po którym przyszła kolej na polską zawodniczkę, Karolinę Kowalkiewicz. Ta druga swoją umowę podpisała jeszcze pod koniec ubiegłego roku.

Iwanow w forBET

Bożydar Iwanow na pewno kojarzy się z telewizją Polsat. Dziennikarz związał się z forBET rocznym kontraktem, ale znalazła się w nim opcja przedłużenia. Nie znamy na razie szczegółów, do czego dokładnie zobowiązały się obie strony umowy.

Nowy ambasador bukmachera, ze względu na swój fach, będzie autorem materiałów wideo oraz wszelkiego rodzaju analiz przed najważniejszymi wydarzeniami sportowymi tego roku. Możemy też z pewnością spodziewać się ofert specjalnych, których twarzą będzie właśnie Iwanow.

Legalny bonus powitalny 600 PLN

forbet bonus powitalny 2018

ForBET jest coraz mocniejszym graczem na polskim rynku bukmacherskim. O typerów walczy z największymi firmami takimi jak Totolotek. Jest również mecenasem polskiej siatkówki, piłki nożnej, a przede wszystkim żużla. Wspiera głównie kluby sportowe oraz imprezy związane z mniej lub bardziej popularnymi dyscyplinami.

Zakładając obecnie konto u bukmachera legalnego forBET możecie otrzymać jeden z większych bonusów powitalnych – 100% wartości pierwszego depozytu aż do 600 PLN!

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce