22bet jednak bez polskiej licencji?

511

Jeszcze niedawno mówiło się o polskiej licencji bukmachera 22bet. Teraz okazuje się, że cała sprawa może nie być do końca tak kolorowa, jak wydawało się to na pierwszy rzut oka.

22bet jednak bez polskiej licencji?
22bet jednak bez polskiej licencji?

22bet legalny czy nie?

Jak informuje jeden z czołowych polskich portali bukmacherskich, licencja 22bet niekoniecznie musi oznaczać koncesji, która jest honorowana w naszym kraju. Bukmacher na swojej stronie poinformował, że stara się uzyskać krajową zgodę, jednak prawdopodobnie chodzi tylko o rynek… włoski.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3 x 777 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Nie wiadomo, czy przedstawiciele opisywanej marki zainteresowani są także Polską. Warto dodać, że u nas przepisy wyglądają niemal tak samo, jak we Włoszech, a to wcale nie wróży źle na przyszłość.

Na pewno 22bet nie jest dla polskich typerów wyjątkowym priorytetem. Gdybyśmy zapytali kilku wybranych graczy, bez wahania zamiast tego bukmachera postawiliby na Bwin czy Bet at home.

Niestety, nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak zakończy się sprawa licencji 22bet w naszym kraju. Prawdopodobnie wszystko wyjaśni się w grudniu 2018 albo jeszcze nieco później. Warto podkreślić, że nieco inaczej widzi to sam bukmacher, który na uzyskanie licencji daje sobie… 10 dni!

Chcecie grać legalnie już teraz? Możecie to zrobić na stronie www.Etoto.pl. Po wejściu do portalu znajdziecie informacje o aktualnej premii dla nowych graczy oraz innych ofertach specjalnych!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.