Darmowe 40 PLN dla typerów za obstawienie E-sportu od BetClic.

Bukmacher BetClic Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom, którzy typują E-sport. Wystarczy, aby dwa zakłady zostały rozliczone, jako wygrane. A w zamian typer oprócz wygranej gotówki otrzyma extra bonus o wartości 40 PLN.

Bonusy bukmacherskie 2020

Bonusy bukmacherskie Betclic 2020

Nie da się ukryć, że obecnie E-sport jest bardzo popularne wśród graczy. niż miało to miejsce chociażby dwa miesiace temu. Gracze regularnie obstawiają zmagania zawodników w Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends oraz OVERWATCH.

Przyczyna tego jest bardzo prosta. Wynika ona z tego, że zdecydowana praktycznie każda dyscyplina sportowowa jest zawieszona i tym samym to wszystko przekłada się na oferty bukmacherów, które w ostatnim czasie są bardzo ubogie.

W związku z tym bukmacher BetClic Polska przygotował promocję swoim graczom „Misja E-sport”, która dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 1 kwietnia od godz. 12:00 do 5 kwietnia do godz. 23:59.

Darmowy bonus 2020 na E-sport

Gracz, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Misja E-Sport” obowiązkowo musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się do konto na www.BetClic.pl, a następnie trzeba naciskać w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej akcji.

Typer, który spełnił powyższe warunki musi wyłącznie obstawiać mecze. W ramach tej oferty dostępne są wyłącznie kupony wielokrotne, tzw AKO których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00. Natomiast stawka zakładu musi wynosić co najmniej 20 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zakłady z E-sportu z każdej gry. W najbliższych dniach dojdzie do rywalizacji zawodników w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends, a także OVERWATCH.

Jeśli gracz poprawnie typuje co najmniej dwa kupony, które spełniają powyższe warunki promocji to oprócz wygranej gotówki otrzyma extra bonus od bukmachera BetClic 40 PLN. Znajdzie się on na koncie typera najpóźniej w dniu 6 kwietnia do godz. 23:59.

Kod promocyjny na start w BetClic Polska:

Bukmacher BetClic Polska oferuje każdemu graczowi już na sam początek pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Cashback będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym”.

Wówczas zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot gotówki, który to może wynieść maksymalnie nawet 550 złotych.

Nadmienić koniecznie trzeba, że obecnie mecze można wyłącznie obstawiać przez internet online, ponieważ wszystkie punkty stacjonowane bukmacherów są nieczynne.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce