Kupony bez podatku na Mistrzostwa Europy w siatkówce u bukmachera Fortuna

Przed nami występ siatkarzy podczas Mistrzostw Europy w siatkówce. W związku z tym wydarzeniem bukmacher Fortuna oferuje promocję swoim graczom, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Mistrzostw Europy w siatkówce większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna

Mistrzostw Europy w siatkówce większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna

Akcja skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja jest jedynie aktywna w godzinach od 15:00 do 16:00 podczas występów Polaków podczas EURO. Biało – Czerwoni swoje pierwsze mecze rozegrają 13 września z Estonią oraz 15 września z Holandią.

W tej akcji kwalifikują się kupony AKO i MAXIKOMBI, na których znajdują się co najmniej trzy zdarzenia. Należy jednak pamiętać, że wszystkie typy muszą pochodzić z Mistrzostw Europy siatkarzy.

Bukmacher Fortuna dopuszcza jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, zaś kupon może zostać zagrany z aplikacji mobilnej lub strony internetowej bukmachera Fortuna.

Betfan darmowy kod promocyjny

Kupon nie może zostać zagrany za mniejszą stawkę niż 20 PLN.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera od warunkiem, że kupon został rozliczony jako wygrany oraz spełnia powyższe warunki promocji.

Bukmacher Fortuna: Bonus bez wpłaty własnej

Bonus o wartości 20 PLN trafi na konto gracza pod warunkiem, że użytkownik wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu można liczyć na darmowe środki równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce