Kasozwrot eToto. Jak odebrać zwrot 50 PLN?

Wszystkie nowo zarejestrowane osoby u bukmachera eToto mogą odebrać zwrot w wysokości 50 PLN w przypadku niepowodzenia w pierwszym postawionym kuponie!

Kasozwrot eToto. Jak odebrać zwrot 50 PLN?
Kasozwrot eToto. Jak odebrać zwrot 50 PLN?

Do oferty nie jest wymagany żaden kod bonusowy. Podczas rejestracji wystarczy jedynie zadeklarować chęć odebrania promocyjnej premii za założenie konta. Do wyboru są dwie opcje: bonus od depozytu oraz kasozwrot.

W przypadku kasozwrotu gracz może zgarnąć do 50 PLN, gdy podwinie mu się noga w pierwszym kuponie zagranym na stronie eToto.

Promocja powitalna pozwala na odebranie maksymalnie jednego bonusu. Jeżeli gracz pierwszy swój kupon wygra, nie będzie mógł już skorzystać z oferty Kasozwrot.

W regulaminie nie ma mowy o minimalnym kursie, jaki musi posiadać typ promocyjny. Ważne, by posiadał co najmniej trzy rozstrzygnięcia.

Oferta jest dostępna do odwołania od dnia 4 sierpnia. Jeżeli dokonywałeś rejestracji wcześniej, jednak nie odbierałeś żadnej premii na start, nadal masz taką możliwość, by zgarnąć kasozwrot.

Jak odebrać zwrot w eToto?
Jak odebrać zwrot w eToto?

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, informacji udziela Biuro Obsługi Klienta eToto, które działa bardzo sprawnie i jest dostępne całkowicie online oraz w języku polskim!

Promocja obowiązuje w przypadku kuponów pojedynczych oraz wielokrotnych. Można skorzystać z niej zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i zagranych w dziale Na Żywo.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce