Porównanie bukmacherów – Noblebet vs. LVBET

Wybór najlepszego bukmachera to klucz do wysokich wygranych. Jednak jak wybrać najlepszego bukmachera, gdy na rynku pojawia ich się tak wielu? W dzisiejszym pojedynku porównamy dwóch najpopularniejszych operatorów – Fortunę oraz LVBET. Zwrócimy szczególną uwagę na ofertę zakładów, liczbę kursów oraz bonusy startowe, a także szereg innych funkcjonalności i udogodnień, które wpływają na komfort gry.

Porównanie bukmacherów – Noblebet vs. LVBET

Oferta zakładów Noblebet vs LVbet

Noblebet może się pochwalić obszerną ofertą rynków, w tym również dotyczących dyscyplin niszowych, takich jak lotki czy curling. Oczywiście nie zabraknie tam również tych najbardziej pożądanych jak piłka nożna, koszykówka czy MMA. Zakłady na żywo z pewnością nie są tak imponujące jak w przypadku zakładów przedmeczowych, jednak również wypadają ciekawie. Gracze naprawdę mają w czym przebierać. Oferta wirtualna jest jednak uboga, tutaj możemy liczyć jedynie na sześć dyscyplin.

Szybki rzut oka na ofertę lvbet.pl pokazuje, że gracze wybierający tego buka nie będą się nudzić. Na tą chwilę możemy typować aż 2417 wydarzeń (choć oczywiście wynik ten może się zmieniać) i to wyłącznie w wariancie przedmeczowym. Oferta live też wygląda ciekawie choć ogranicza się głównie do najpopularniejszych rynków. Miłośnicy sportów wirtualnych z pewnością zauważą, że tych jest nieznacznie mniej, niż w Fortunie – 5.

W naszej ocenie oferta obu bukmacherów zasługuje na 8 punktów.

Kursy bukmacherskie i marża

W naszym zestawieniu zwycięstwo należy do Fortuny, która niemal w każdej sprawdzanej dyscyplinie pobierała znacznie niższe marże. Warto przy tym zaznaczyć, że w przypadku lig piłkarskich to LVBET gwarantuje lepsze kursy. Sprawa się jednak zmienia, gdy sprawdzimy prowizje pobierane przez bukmacherów. Tutaj LVBET pobiera 5,36%, z kolei Noblebet.pl 5,08%. Różnice, choć nie są szczególnie wyraźne, jednak jeśli mamy wskazać zwycięzcę, to będzie to Noblebet z wynikiem 9/10, LVBET 8/10.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus powitalny Noblebet i LVbet

Noblebet stawia na różnorodność i umożliwia graczom skorzystanie z nawet trzech wariantów – bonusu bez depozytu, darmowego zakładu bez ryzyka i 100% środków od pierwszego depozytu do 2000zł oraz 20 zł w formie punktów. Co więcej, wykorzystując kupon bonusowy można zyskać dodatkowe 215 zł dla zakładu bez ryzyka. Nie da się ukryć, że ta oferta jest naprawdę imponująca.

Bonusy w LVBET na tle Fortuny wypadają znacznie słabiej. Tutaj możemy liczyć na bonus 100% do 2000zł, które możemy powiększyć o dodatkowe 50% do 1000zł, a także zakład bez ryzyka do kwoty 333zł powiększone o 20zł bez depozytu czy darmowy zakład w wysokości 50zł za karnety.

Tutaj zdecydowanie lepiej wypada Noblebet, która zgarnęła aż 9/10 punktów. LVBET musi się zadowolić wynikiem 7/10.

Dodatkowe funkcje

W czasie gdy coraz chętniej korzystamy ze smartfonów, nikogo nie powinien dziwić dostęp do aplikacji w tym zestawieniu. Obaj operatorzy gwarantują dostęp do aplikacji, jednak ta udostępniona przez Fortunę znacząco wysuwa się na prowadzenie. Oprócz dostępu do podstawowych funkcjonalności takich jak match tracker, dostęp do zakładów przedmeczowych czy szybkich wpłat i wypłat Noblebet dodatkowo wprowadziła powiadomienia PUSH, które są szczególnie przydatne, gdy nie chcemy oglądać wszystkich typowanych dyscyplin.

Noblebet 9/10

LVBET 8/10

Obaj bukmacherzy mogą się pochwalić bogactwem metod dokonywania wpłat i wypłat, a także obsługą klienta na najwyższym poziomie, tym samym te kryteria nie wpłynęły na ocenę końcową.

Analiza najważniejszych punktów oferty bukmacherów wskazuje, że choć nieznacznie, to lepsza okazuje się oferta Fortuny. Oczywiście ostateczną decyzję musisz podjąć samodzielnie.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

5 / 5. Ocen: 3

polski poker online

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce