Betclic Combi Crush. Bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów

Po dłuższej przerwie wracamy z rozgrywkami w europejskich pucharach w piłce nożnej, tj. Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Z tej okazji legalny bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim graczom specjalną promocje, w której to zmniejsza przegrane.

Bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od Betclic

Bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od Betclic

Nie da się ukryć, że na ten moment czekał każdy fan piłki nożnej. Bowiem po blisko trzech miesiącach wracamy z najbardziej elitarnymi rozgrywkami w piłce nożnej, czyli Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Na tą okazję bukmacher STS oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Combi Crush:, w której to typerzy w przypadku przegranej mogą liczyć na zwrot całej stawki.

Wspomniana akcja dostępna jest użytkownikom w dniach od 5 do 8 sierpnia. Typer, który chce z niej skorzystać musi obowiązkowo się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Mniejsza przegrane u bukmachera Betclic

W ramach oferty promocyjnej „Combi Crush” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, na których musi być pięć zdarzeń, a kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 5.00.

Poza tym trzeba mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Ligi Mistrzów i Ligi Europy. a śmiało trzeba przyznać, że jest z czego wybierać, ponieważ ciekawych pojedynków nie zabraknie.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Stawka minimalna zakładu natomiast nie może być mniejsza niż 50 PLN. Jednak te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Twój zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota trafi na konto typera. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki. Najwyższa kwota, jaka może wrócić na konto gracza to 50 PLN.

Bonus powitalny na start w Betclic Polska:

Legalny bukmacher w Polsce Betclic online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której to na start można liczyć na zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka obowiązkowo typer musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli kupon na mecze Ligi Mistrzów okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej kwoty. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto typera to 550 PLN.

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora mogą liczyć chociażby na promocją „Betclic Liga”. W ramach tej oferty typerzy za obstawienie meczy otrzymają dodatkowe środki i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce