Bonus za rejestrację od bukmachera TOTALBet

Bukmacher TOTALBet oferuje dla swoich graczy bonus za rejestrację. Wystarczy dokonać rejestracji konta, aby cieszyć się z darmowego bonusu.

Darmowa gotówka dla nowych graczy bez wpłaty

Darmowa gotówka dla nowych graczy Totalbet bez wpłaty

Ta akcja promocyjna skierowana jest do tych graczy, którzy nie posiadają jeszcze kota u bukmachera TOTALBet.

Bonus w wysokości 10 PLN otrzyma każdy gracz, który założy konto u tego operatora, a także poprawnie przejdzie proces weryfikacji danych. Bonus automatycznie wówczas trafi na konto gracza.

I co ważne, nie trzeba dokonywać depozytu aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Chcąc zobaczyć, czy bonus w Totalbet znajduje się na koncie można to zrobić poprzez kliknięcie w zakładkę Moje konto, a następnie freebet.

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny

Otrzymany bonus jest do wykorzystania w pełni z oferty bukmachera Totalbet na zakłady. Jednak chcąc zagrać freebetem należy zawrzeć kupon, którego kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.00.

Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet”. Należy ją zaznaczyć, a to sprawi, że kupon zostanie zagrany za środki bonusowe.

Kupon za bonus

Bonus 50% za pierwszą wpłatę

Jednak to nie wszystko. Gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty u bukmachera mogą liczyć na darmowy bonus za wpłatę. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce