Pewniaki w Keno. Jak wygrywać i zarobić pieniądze?

Pewniaki w Keno, czyli liczby, które zawsze dają wygrywać. Czy to rzeczywiście możliwe. Zobacz, jakie są dobre, skuteczne systemy obstawiania!

Pewniaki w Keno. Jak wygrywać?
Pewniaki w Keno. Jak wygrywać duże pieniądze?

Pewniaki w Keno online, czyli 2.000.000 zł do wygrania co 4 minuty!

Gra liczbowa Keno charakteryzuje się bardzo prostymi zasadami, a przede wszystkim tym, że losowania odbywają się w niej co cztery minuty, natomiast do zgarnięcia jest nawet 2.000.000 zł za poprawne wytypowanie liczb. Obecnie każdy może grać w Lotto bez wychodzenia z domu, co sprawia, że propozycje takie jak Keno zaczynają interesować coraz więcej graczy.

Duże wygrane robią wrażenie, dlatego chyba nikt szczególnie nie powinien dziwić się temu, że pewniaki w Keno to temat numer jeden na wielu forach internetowych. Nie ma dnia, by ktoś nie szukał informacji o tym, jaki jest w Keno skuteczny system i co trzeba zrobić, by zawsze w tej loterii zarabiać. Czy rzeczywiście istnieje jedna, uniwersalna reguła, dzięki której można zdobywać pieniądze? Łatwo się domyślisz, że nie, ale nie jest to jednoznaczne z tym, że w Keno w ogóle nie da się zarabiać.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Na pewno do grania w Keno w internecie potrzebne jest nam konto u Totalizatora Sportowego. Jego założenie to kwestia kilku chwil, a wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu i w stu procentach bezpiecznie oraz legalnie. Kiedy pierwszy krok mamy już za sobą, możemy zacząć grę na poważnie.

System gry, czyli dobre pewniaki w Keno

Bez względu na to czy dopiero zaczynamy przygodę z Keno, czy mamy już za sobą pierwsze losowania, powinniśmy spróbować odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie wygrane nas satysfakcjonują oraz co musimy zrobić, by osiągnąć to, co chcemy. Najważniejsze jest znaleźć dla siebie pewniaki w Keno, czyli liczby, które pozwalają na zarabianie.

Niestety, system gry nie został odkryty, tak więc nie ma sposobu na to, by zawsze zarabiać w loteriach liczbowych od Totalizatora Sportowego. Gdyby było inaczej, raczej nie opłacałoby się organizowanie Keno lub podobnych loterii.

Jeżeli szukamy sposobu na wygrywanie u Totalizatora Sportowego, możemy sprawdzać, na przykład, jakie liczby w Keno padają najczęściej. Nie ma co jednak spodziewać się tutaj oszałamiających wyników, gdyż algorytm nigdy na korzyść gracza nie działa, a szczególnie takiego, który próbuje poszukiwania tego typu informacji. W zasadzie wartości dla konkretnych numerów są bardzo podobne i doszukiwanie się większego sensu w takich zestawieniach nie wydaje się mieć uzasadnienia.

Pamiętajmy, że w Lotto zawsze rządzi przypadek, tak więc to, że od 10 losowań nie trafiona została liczba 8 czy 12 wcale nie znaczy, iż jest spora szansa na to, by w końcu się to zmieniło. Przy każdym rozstrzygnięciu zawsze szanse na wylosowanie konkretnej kuli jest dokładnie taka sama i historia nie ma tutaj żadnego znaczenia.

Gry liczbowe czy obstawianie u bukmachera – co wybrać?

Keno w internecie. Losowania online
Keno w internecie jak zarobić pieniądze. Losowania online

Wiele osób grających przez internet decyduje się zrezygnować z regularnego obstawiania takich gier jak Keno online, zastępując je zakładami bukmacherskimi na sport. Piłka nożna czy inne dyscypliny cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem, a wielu kibiców miało już nieraz okazję przekonać się o tym, że u bukmachera STS czy innych również jest szansa na zarobienie dużych pieniędzy.

Na stronie internetowej www.STS.pl każdy ma szansę sprawdzić, jak w praktyce wygląda stawianie na sport. Żeby było jeszcze ciekawiej, można wykorzystać przygotowany przez STS kod promocyjnyBETONLINE” i tym samym odebrać 29 PLN bez depozytu na swój pierwszy kupon! Takiej oferty nie znajdziemy w Lotto online czy nawet w Total Casino.

To, co na pewno jeszcze zainteresuje fanów propozycji takich jak Keno, to informacja o tym, że u legalnych bukmacherów coraz częściej pojawiają się legalne karty takie jak poker Texas Holdem czy blackjack. A jeżeli tylko strona posiada licencję Ministerstwa Finansów, oznacza to, iż można korzystać z jej usług bez obaw o łamanie przepisów!

STS bonus powitalny
STS bonus powitalny na darmowy bonus bez depozytu

Zarówno u bukmachera online, jak i w Keno skuteczny system nie istnieje. Zawsze można przegrać albo wygrać, chociaż na pewno łatwiejsze do przewidzenia są wyniki meczów z udziałem faworytów, niż poprawne wytypowanie kilku liczb z ogromnej puli. W meczu tenisowym mamy np. 50% szans na trafienie zwycięzcy, gdzie w Lotto o takich wartościach procentowych możemy co najwyżej pomarzyć.

Keno w internecie. Zarabianie bez wychodzenia z domu

Nie brakuje osób, które w XXI wieku zarabiają na życie, nie ruszając się sprzed komputera. Nie znaczy to jednak, że zawodowi gracze bukmacherscy mają pracę marzeń, która nie wymaga od nich żadnego zaangażowania. Podobnie jest z Keno. W tym przypadku na pewno nie istnieje jeden skuteczny system na zarabianie, a przede wszystkim trzeba pamiętać, że nasza wygrana zależy tylko od szczęścia. Nie pomogą nam tutaj żadne pewniaki czy inne często trafiane liczby w Keno.

Nikt nie twierdzi, że zarabianie w Keno nie jest możliwe, bo padające w tej loterii wygrane mówią same za siebie. Liczy się jednak zawsze przysłowiowy „fart” i nic poza tym. Wydaje się, że właśnie dlatego zakłady bukmacherskie coraz częściej zastępują typowe loterie liczbowe takie jak Eurojackpot czy Kaskada.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 7

polski poker online
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce