Bonus co tydzień dla każdego za obstawienie Esportu od STS

Zakłady bukmacherskie STS zmniejszą gracza przegrane na obstawienie meczy z Esportu. Wystarczy zapisać się do akcji „Esportowe 25 PLN”, aby otrzymać do tydzień darmowy bonus za przegrane zakłady.

Promocja na Esportu 2020

Promocja na Esportu 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Esportowe 25 PLN” składa się z okresów rozliczeniowych (etapów), a każdy z nich trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do odwołania.

Typer chcąc wziąć udział tej akcji musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „Esportowe 25 PLN”.

Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony SOLO, na których mogą znajdować się tylko zdarzenia z Esportu. Kurs ogólny każdego typu nie może być mniejszy niż 1.85.

W promocji biorą udział kupony zagrane za co najmniej 50 złotych. W tej akcji nie bierze udziału żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

nowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Jak zakład okaże się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie graca. W przypadku przegranych typerzy mogą liczyć na bonus, a jest on naliczany w następujący sposób:

Przykład: Suma przegranych zakładów wyniosła 200 złotych w zamian gracz otrzyma darmowe środki o wartości 20 złotych.

Należy jednak mieć na uwadze fakt, że w ramach jednego etapu każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

STS: Freebet za darmo

Legalny bukmacher STS oferuje graczom darmowy freebet i to bez wpłaty własnej. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji online i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby otrzymać 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kolejna premia znajdzie się na koncie gracza po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas na konto gracza maksymalnie może trafić nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce