Obstawianie u bukmachera to nie czarna magia!

Dla niektórych obstawianie u bukmachera to coś, czego nie da się nauczyć. Nic bardziej mylnego. Można szybko sprawić, że zakłady nie będą miały przed nami tajemnic.

Obstawianie u bukmachera to nie czarna magia!
Obstawianie u bukmachera to nie czarna magia!

Legalni bukmacherzy w Polsce

Pieniądze od zawsze towarzyszyły ludziom. Dziś, w XXI wieku ich posiadanie jest niezbędne nie tylko do codziennego funkcjonowania, ale również do realizowania swoich pasji, marzeń oraz planów. Nic więc dziwnego, że mając tak wiele możliwości każdy z nas stara się nie tylko jak najwięcej zarabiać pracując na etacie, lub w pracach dorywczych, ale szuka również ponadprogramowych opcji na zarobek. Szczęśliwymi są ci, którzy mogą korzystać ze swojej wiedzy, biorącej się na przykład z zamiłowania do sportu, i w taki właśnie sposób zdobywać ekstra gotówkę. W jaki sposób? Korzystając z ofert firm bukmacherskich. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, aby móc inwestować w wydarzenia sportowe, koniecznym było zakładanie kont u zagranicznych bukmacherów.

Dziś bez większego problemu można robić to, korzystać z ofert naszych rodzimych przedsiębiorstw. Przyglądając się statystykom, coraz to nowym firmom, które występują o zgodę o prowadzenie legalnego biznesu związanego z bukmacherką oraz łatwości w założeniu konta i wpłaceniu pieniędzy, łatwo można dojść do jednego wniosku: chętnych na hazard w wydaniu sportowym jest naprawdę sporo. Nie można się temu specjalnie dziwić. Wszak zarabianie pieniędzy, połączone z dobrą zabawą to idealne połączenie, które może być receptą na sukces. W świecie zakładów bukmacherskich, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się prostym sposobem na pomnażanie swoich pieniędzy, nie wszystko jest jednak czarno-białe. Okazuje się bowiem, że sama wiedza dotycząca sportu, nie wystarczy do tego, aby regularnie gromadzić nowy kapitał. Aby móc nazwać siebie zawodowym graczem, potrzeba czegoś więcej. Czego? Umiejętności połączenia pasji do sportu, ekonomii, psychologii i zasad panujących w świecie zakładów bukmacherskich.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Zarabianie na piłce nożnej – to możliwe!

Dla kogoś, kto chciałby przekuć swoją wiedzę związaną na przykład z piłką nożną w sukces finansowy, ostatnie zdanie z powyższego akapitu może wydać się dość tajemnicze. Dlaczego do osiągnięcia sukcesu w obstawianiu wydarzeń sportowych potrzeba jeszcze tylu innych, wydawać by się mogło mało istotnych cech? W niniejszym tekście postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości, które mogą zrodzić się w głowie początkujących graczy. Zacznijmy od najprostszego zagadnienia, czyli wiedzy na temat sportu i samego obstawiania. 

Pamiętajmy, że obstawianie piłki to coś innego niż granie w takie loterie jak chociażby Szybkie 600, gdzie po prostu chodzi tylko i wyłącznie o szczęście, a na analizę nie trzeba poświęcać ani minuty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pasjonując się piłką nożna, która posłuży nam jako przykład, na którym będziemy się opierać, należy wybierać takie zdarzenia, które dotyczą tejże dziedziny sportu. Proste, prawda? Niestety nie dla wszystkich. Większość osób, które otwiera konta u bukmacherów i wpłaca tam pieniądze, nie jest w stanie skutecznie ich pomnażać. Głównym błędem, popełnianym przez nowych użytkowników jest przecenianie swoich umiejętności. Piłka nożna na całym świecie opiera się na tych samych zasadach. Wydawać by się mogło, że to zaleta, którą trzeba jedynie wykorzystać i zacząć zarabiać. Pamiętaj jednak, że liga hiszpańska, czy angielska, to nie to samo co rozgrywki w Lidze Mistrzów. Nawet jeśli w poszczególnych meczach biorą udział drużyny, które uczestniczą w zmaganiach tych dwóch lig. Jeśli pasjonujesz się meczami Realu Madryt, to ich pojedynki ligowe, nie muszą mieć przełożenia na spotkania toczone w fazie grupowej Champions League. Aby lepiej zrozumieć to zagadnienie, posłużymy się przykładem właśnie zespołu z Madrytu: 

  • Liga Hiszpańska: Real Madryt vs Getafe FC
  • Liga Mistrzów: Real Madryt vs Inter Mediolan 

Większość typerów widząc taki terminarz postawi z dużą dozą prawdopodobieństwa na zwycięstwo Realu w meczu z Getafe FC i Interem Mediolan. Znając siłę podopiecznych Carlo Ancelottiego, istnieje duża szansa na to, że faktycznie oba spotkania padną ich łupem. W rzeczywistości jednak wcale nie musi tak być. Dlaczego? Otóż decydując się na wytypowanie tych dwóch spotkań, należy przede wszystkim ustalić, czy oba mecze będą mieć wpływ na sytuację Realu w Lidze Hiszpańskiej i Lidze Mistrzów. Może być bowiem tak, że w La Liga „Królewscy” mają silną pozycję jako lider, z przewagą kilku punktów nad drugim zespołem, a w Lidze Mistrzów muszą do końca toczyć bój o to, aby wyjść z grupy z pierwszego miejsca. Wówczas rywalizacja z teoretycznie słabszym Getafe FC, może zostać potraktowana przez trenera jako dobre przetarcie przed meczem z Interem Mediolan. W takiej sytuacji Ancelotti może podjąć decyzję o wystawieniu rezerwowego składu, dając najlepszym piłkarzom szansę na odpoczynek i regenerację przed starciem z Włochami. Ryzyko, że ligowe starcie nie zostanie rozstrzygnięte na korzyść Realu, jest całkiem realne. Jeśli chcesz być skutecznym typerem, musisz zatem przewidywać tego typu scenariusze. Jest to tak zwana analiza, której musisz się po prostu nauczyć. 

Wygrany kupon w STS. Czasem wystarcza 10 zł, by sporo zarobić!
Wygrany kupon w STS. Czasem wystarcza 10 zł, by sporo zarobić!

Co jest potrzebne do skutecznego typowania?

Jeśli opanujesz już właściwe analizowanie spotkań, musisz skupić się na zagadnieniach związanych z ekonomią i psychologią. Obracając pieniędzmi, aby robić to skutecznie, należy wiedzieć jak zarządzać wpłaconymi pieniędzmi. Nie ma znaczenia, czy wpłacisz 100, czy 1000 złotych. Brak właściwej strategii z całą pewnością sprawi, że zamiast cieszyć się z zarobku, będziesz musiał pogodzić się ze stratą swoich pieniędzy. Podobnie rzecz ma się w przypadku podstaw psychologii. Zbyt nerwowa gra sprawi, że prędzej czy później, nawet jeśli na początku uda Ci się wygrywać, ostatecznie również pozbędziesz się wpłaconych środków finansowych. Jak zatem sprawić, aby nie doprowadzić do takiej sytuacji? Przede wszystkim nigdy nie graj za całą kwotę dostępną na Twoim koncie oraz nie podejmuj decyzji płynących z serca. Zanim wyślesz pierwszy kupon, ustal procent, za jaki będziesz zawsze obstawiać.

Wpłacając 100 zł, na każdy kupon przeznaczaj nie więcej niż 10% od sumy, którą masz na koncie. Pozwoli to na zminimalizowanie ryzyka utracenia całej gotówki w sytuacji, w której Twojej drużynie podwinie się noga. Kierowanie się rozumiem, a nie sercem, to z kolei szansa na to, że będziesz w stanie właściwie ocenić szansę na zwycięstwo drużyny, która nie zawsze przecież będzie wygrywać. Pasjonując się Realem Madryt, jako kibic, który kieruje się sercem, z całą pewnością w starciu z Getafe FC wybierzesz opcje „win” po stronie drużyny ze stolicy Hiszpanii. Jeśli jednak będzie to mecz „o pietruszkę”, możesz przegrać swój kupon i tym samym zaprzepaścić szansę na zwycięstwo. Dobry typer, który analizuje i słucha się rozumu, będzie w stanie wybrać typ, który będzie sprzeczny z jego miłością i oddaniem dla ulubionego klubu. 

Bukmacherka a psychologia. To bardzo istotne kwestie!

Psychologiczne podejście do zakładów bukmacherskich
Psychologiczne podejście do zakładów bukmacherskich

Pamiętaj również o tym, że warto korzystać z podstaw psychologii, która w tym wypadku dotyczy umiejętności radzenia sobie z porażkami. Sport, jak każda dziedzina w naszym życiu jest bardziej lub mniej przewidywalny. Nasz przykład to doskonały dowód na to, że nawet tak zwane pewniaki, wcale nie muszą nimi być. Jeśli zatem podejmiesz błędną decyzję, która sprawi, że jeden lub – co gorsza – kilka kuponów okażą się być przegranymi, nigdy nie podejmuj kolejnych decyzji pod wpływem złego nastroju. Dobry gracz, który rozumie, że przegrane są wpisane w obstawianie, nigdy za wszelką cenę nie będzie chciał się jak najszybciej zrewanżować i jednym kuponem nadrobić całą poniesioną stratę. W tym wypadku warto korzystać więc z dobrodziejstw psychologii, i uznać, że tym razem po prostu nie wyszło. 

Jak widzisz, tylko te dwa mecze, Realu z Getafe FC oraz Interem Mediolan, są świetnym dowodem na to, że aby móc nazwać siebie typerem z prawdziwego zdarzenia, należy umiejętnie połączyć pasję do sportu – w tym wypadku piłki nożnej, ekonomii i psychologii. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce