Piłkarski Jackpot w Betclic z pulą 15 000 PLN

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje swoim typerom specjalną ofertą promocyjną na zmagania w PKO Ekstraklasie. W ramach akcji „Piłkarski Jackpot” gracze mogą liczyć na dodatkowe środki, bowiem pula nagród wynosi, aż 15 000 PLN.

„Piłkarski Jackpot” w Betclic Polska z pulą nagród 15 000 PLN

„Piłkarski Jackpot” w Betclic Polska z pulą nagród 15 000 PLN

Śmiało można powiedzieć, że coraz bliżej jest zakończenia sezonu w najwyższej fazie rozgrywkowej w Polsce. O ile znamy już komplet spadkowiczów, to jeszcze cały czas rywalizacja toczy o czołowe miejsca toczy się w najlepsze.

Bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną „Piłkarski Jackpot”, która dostępna jest typerom do 10 lipca do godziny 18:00. I polega na poprawnym wytypowaniu ośmiu rezultatów trzydziestej piątej kolejki PKO Ekstraklasy. W zamian gracz otrzyma dodatkowe środki oprócz wygrane będzie mógł liczyć na extra bonus. Na pewno jest o co walczyć, bowiem pula nagród wynosi 15 000 PLN

Pamiętaj, że jeśli chcesz skorzystać z oferty bukmachera Betclic koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wykonanie dwóch prostych kroków. Pierwszy z nich jest to wejście na stronę www.Betclic.pl. a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej wspomnianej akcji.

Typuj i wygrywaj extra gotówkę:

Bukmacher Betclic dopuszcza wyłącznie zakłady AKO w ramach akcji „Piłkarski Jackpot”. Na każdy zakładzie musi znajdować się dokładna ilość ośmiu zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na zmagania w trzydziestej piątej kolejce PKO Ekstraklasy. O ligowe punkty w najbliższej serii meczy powalczą:

  • Zagłębie vs Wisła Płock
  • Górnik vs Raków
  • Arka vs ŁKS
  • Legia vs Cracovia
  • Wisła Kraków vs Korona
  • Śląsk vs Pogoń
  • Piast vs Jagiellonia
  • Lech vs Lechia
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na uwadze trzeba mieć fakt, że na każde spotkanie wszyscy gracze mogą oddać wyłącznie podstawowe typy, które to muszą pochodzić z formatu 1 lub x lub 2 [wygrana gospodarzy/gości lub remis].

Atut tej oferty niewątpliwie jest to, że użytkownicy mają prawo oddać nawet pięć zakładów. Stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN. Nie kwalifikuje się w tej ofercie kupon zawarty za środki bonusowe.

Typerom, którym uda się poprawnie wytypować zmagania w trzydziestej piątej kolejce PKO Ekstraklasy poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki. Podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi w tej akcji 15 000 PLN.

Bonus powitalny w Betclic:

Wszyscy nowi gracze obstawienie meczy u legalnego bukmachera Betclic mogą bez ryzyka. A mianowicie jeśli wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 to dokonają aktywacji Cashbacka, czyli mówiąc dokładnie zakładu bez ryzyka.

To sprawi, że jak kupon okaże się przegrany to użytkownik tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej gotówki, która może wynieść nawet 550 PLN. Nadmienić jest warto, że jest to obecnie najwyższy Cashback u legalnego bukmachera w Polsce.

Ci gracze, którzy posiadają już konto u wspomnianego bukmachera mogą skorzystać chociażby z akcji „Betclic liga”, w której typerzy za obstawienie meczy mogą otrzymać dodatkowe środki i to niezależnie od tego, jak ich zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce