Betclic i Misja: Tenis – bonus 50 PLN dla fanów obstawianie tenisa

Bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy poprawnie wytypować co najmniej dwa kupony, aby poza wygraną gotówką otrzymać dodatkowe środki.

Bonus 40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Bonus 40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Pomimo, że mamy listopad to jest co obstawiać u bukmachera z tenisa, ponieważ rozgrywane są obecnie turnieje w Paryżu, Eckental, czy Parmie.

Bukmacher Betclic natomiast w akcji „Misja Tenis:” nagradza graczy za obstawienie meczy. Typerzy poza wygraną gotówką mogą otrzymać dodatkowe środki nawet o watości 40 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Natomiast wspomniana akcja dostępna jest wszystkim użytkownikom do 8 listopada do godziny 23:59.

Pewne 40 PLN na obstawienie meczy z tenisa:

Bukmacher Betclic Polska dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, które muszą spełniać takie warunki, jak:

  • kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00
  • wyłącznie zdarzenia z tenisa, które mogą być z oferty przedmeczowej lub na żywo
  • minimalna stawka kuponu to 20 PLN
fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Jeśli co najmniej dwa kupony zagrane przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i zostały rozliczone, jako wygrane zakłady bukmacherskie to wspaniale. Typer otrzyma dodatkowe 40 PLN i to bez wpłaty własnej.

550 PLN na start u bukmachera Betclic:

Wszyscy użytkownicy, którzy założą poprawnie konto u bukmachera Betclic i wpiszą hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji Cashbacka.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma całą zawartość za jaką został zawarty ten kupon. Maksymalna kwota to, aż 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce