Fortuna problem z rejestracją – co robić?

Chciałeś założyć konto u bukmachera Fortuna, ale pojawił ci się jakiś problem z rejestracją? Sprawdź, co możesz z tym zrobić!

Fortuna problem z rejestracją
Fortuna problem z rejestracją

Jak się zarejestrować w Fortunie?

Fortuna to jeden z najlepszych polskich bukmacherów internetowych, dlatego nic dziwnego, że rejestruje się w nim każdego dnia bardzo wiele osób. Nie ma jednak portalu idealnego i opisywany bukmacher nie należy do wyjątków.

Pisaliśmy już kiedyś o tym, jak poradzić sobie, gdy zdarzy nam się problem z doładowaniem konta w Fortunie. A co robić, gdy nie możemy założyć konta niezbędnego do obstawiania?

Przede wszystkim warto przekonać się o tym, czy nie zakładaliśmy kiedyś konta u bukmachera. Jeżeli na nasze dane była już kiedyś dokonywana rejestracja w Fortunie, nie będziemy mogli przeprowadzić kolejnej.

Problem z rejestracją Fortuna może pojawić się także w sytuacji, gdy nie jesteśmy uprawnieni do obstawiania przez internet albo nie wyraziliśmy niezbędnych zgód na temat przetwarzania danych osobowych. Trzeba mieć na uwadze, że w naszym kraju tylko osoby pełnoletnie mogą grać u bukmacherów, a podczas zapisywania się niezbędne jest dołączenie skanów dokumentu tożsamości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1660 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN cashbackKod: BETONLINE

Regularnie na naszej stronie internetowej pojawiają się informacje na temat tego, co dostępne jest w ofercie STS oraz innych znanych marek w polskiej branży. Nie brakuje także nowinek na temat nowych licencji – czy BAH (Bet at home) w Polsce jest legalny itp.

Cały czas jednak darmowe bonusy w Betcris do zdobycia są jedną z ofert specjalnych, które nie tracą na popularności wśród typerów w naszym kraju. Nie zmieni się to, ponieważ gracze uwielbiają otrzymywać środki za darmo, a w tym przypadku rzeczywiście odbiera się tego rodzaju premie – bez konieczności przelewania pieniędzy!

Fortuna rejestracja została przerwana z przyczyn bezpieczeństwa

Co oznacza komunikat w Fortunie „rejestracja została przerwana z przyczyn bezpieczeństwa”?

Najczęściej ten komunikat pojawia się gry:

  • korzystamy z okna przeglądarki w jako „incognito”
  • łączymy sie z bukmacherem w zupełnie innej lokalizacji niz ostatnim razem
  • Kilkukrotnie wpisujemy niepoprawne hasło

Ostatnia możliwość to błąd techniczny bądź przerwa w działaniu strony. Być może rejestrację zaplanowaliście wtedy, gdy zespół Fortuny pracuje nad jakąś usterką i stąd wynika cały problem!

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 111

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce