Piłkarskie „Happy Hours” u bukmachera Fortuna. Kupony bez podatku

312

Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać dowolny kupon, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia z piłki nożnej, aby cieszyć się z większej wygranej.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz,z który posiada zweryfikowane konto u legalne bukmachera Fortuna.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja „Happy Hours” dostępna jest graczom w każdy piątek, kiedy swoje mecze rozgrywa PKO Ekstraklasa. Najbliższa okazja do skorzystania z tej oferty jest już dzisiaj, czyli 8 listopada.

Chcąc skorzystać z tej akcji to wystarczy zawrzeć zakład w godzinach 17:00 – 18:00 i dodać do kuponu bonus kursowy „Happy Hours”. To sprawi, że kupon automatycznie jest wliczony do promocji.

W tej akcji kwalifikują się kupony AKO i MAXIKOMBI, na których muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie typy musza pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka każdego kuponu promocyjnego to 20 PLN.

Bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną swoim graczom pod warunkiem, ze wygrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zostanie rozliczony jako wygrany.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać takie bonusy jak:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 115 PLN

Bonus powitalny zostanie aktywowany jedynie wtedy, kiedy gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.