Punkty stacjonarne Fortuna Białystok. Godziny pracy, bonusy, adresy

Fortuna to bukmacher, który od początku swojego istnienia nie osiada na laurach, stale dokonując ekspansji na terenie Polski. Powstał w 1996 roku pod nazwą Profesjonał i szybko zaczął otwierać kolejne punkty w całym kraju, w końcu docierając również do Internetu. Mimo gwałtownego wzrostu znaczenia tego kanału bukmacherskiego, firma nie poprzestała w otwieraniu kolejnych lokali stacjonarnych, których w tym momencie posiada prawie pół tysiąca. Wiele z nich znajduje się w Białymstoku – stolicy województwa podlaskiego. W tym artykule postaramy się opisać, z jaką ofertą wychodzą one do nowych, ale i stałych klientów oraz gdzie owe punkty się znajdują i w jakich godzinach prowadzą swoją działalność.

Punkty stacjonarne Fortuna Białystok. Godziny pracy, bonusy, adresy
Punkty stacjonarne Fortuna Białystok. Godziny pracy, bonusy, adresy

Główna oferta białostockiej Fortuny

Fortuna w Białymstoku stawia przede wszystkim na piłkę nożną – nic w tym zresztą dziwnego, bowiem to właśnie ta dyscyplina sportu króluje niepodzielnie w naszym kraju. W obrębie tegoż sportu firma daje dostęp do większości turniejów europejskich (w tym Ligi Mistrzów, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jak i wielu lig krajowych – polskiej Ekstraklasy, niemieckiej Bundesligi czy hiszpańskiej Primera División. 

Duży nacisk kładzie na 1 Ligę Polską, której jest tytularnym sponsorem i spotkania w jej ramach pokrywa lepiej, niż jakikolwiek inny konkurencyjny bukmacher. Poza tym wszystkim białostocka Fortuna oferuje oczywiście również wszystkie spotkania na poziomie reprezentacyjnym, w tym również te związane z najpopularniejszymi wielkimi imprezami – Mistrzostwami Świata i Mistrzostwami Europy.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Oczywiście oferta Fortuny (eFortuna to nazwa dla internetowej odmiany tego bukmachera) nie zamyka się w obrębie piłki nożnej, a znajduje się w niej wiele innych dyscyplin sportowych. Pośród nich można wyróżnić ofertę na:

 • koszykówkę (pokrywającą spotkania reprezentacyjne i – między innymi – najpopularniejszą ligę NBA);
 • hokej na lodzie (NHL i wiele innych lig z całego świata);
 • piłkę ręczną (spotkania na arenie ligowej oraz reprezentacyjnej);
 • tenis (zarówno kobiecy, jak i męski);
 • siatkówkę (pokrywane są wszystkie najważniejsze wydarzenia, z Ligą Światową i Mistrzostwami Świata / Europy na czele).

Fortuna Białystok i bonusy dla nowych i stałych graczy

Nie ma znaczenia, czy jesteśmy nowymi graczami, którzy planują regularne obstawianie spotkań sportowych, czy też zajmujemy się tym od dawna praktycznie na porządku dziennym. Fortuna Białystok wszystkim odwiedzającym jej punkty daje możliwość skorzystania z programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus, w ramach którego nagradza każdy dokonany zakład. Zasady są proste:

 • każde 2 złote, które przeznaczymy na zakład (dowolny zakład z wybranej przez siebie z oferty bukmacherskiej) premiuje nas 1 punktem w Klubie;
 • zebrane przez nas punkty możemy wymienić na nagrody, w tym specjalne bonusy, jak również darmowe zakłady (tak zwane freebety) o wartości odpowiadającej ilości posiadanych punktów.

Program lojalnościowy aktywny jest nieprzerwanie, a punkty nigdy nie przepadają – można je więc zbierać tak długo, jak tylko ma się ochotę. Oferta promocyjna nie zamyka się na tym programie i często skierowana jest do wielbicieli bardziej niszowych sportów. Sporo zyskać mogą również osoby korzystające z tak zwanych kuponów AKO, czyli takich, na których znajduje się po kilka wydarzeń sportowych, nawet z niepowiązanych ze sobą dyscyplin.

Jak legalnie założyć konto z bonusem na www.eFortuna.pl? ZOBACZ VIDEO:

Wybrane punkty stacjonarne Fortuna Białystok

W Białymstoku znajduje się aż 7 oficjalnych punktów naziemnych bukmachera Fortuna, przy czym każdy z nich jest otwarty codziennie (nie obowiązuje ich ustawa o zakazie handlu w niedziele) – poza jednym, na ulicy Pięknej (patrz: niżej). Poniżej przedstawiamy wybrane punkty i ich godziny otwarcia.

 • UL. SIENKIEWICZA 55B, 15-002

Godziny otwarcia:

 • Od poniedziałku do soboty: 9:00 – 22:00 
 • W niedzielę: 10:00 – 20:00
 • UL. BIAŁÓWNY 4, 15-437

Godziny otwarcia:

 • Od poniedziałku do piątku: 9:00 – 20:00 
 • W sobotę i niedzielę: 8:30 – 18:00
 • UL. PIĘKNA 5, 15-282

Godziny otwarcia:

 • W poniedziałek: nieczynne
 • Od wtorku do piątku: 10:00 – 20:00 
 • W sobotę: 10:00 – 19:00
 • W niedzielę: 10:00 – 18:00

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce