Zakłady specjalne u bukmachera

W ofertach firm bukmacherskich niemal cały czas można znaleźć różnego rodzaju zakłady specjalne. Co to właściwie jest, w jaki sposób się obstawia i czy w ogóle warto zaprzątać sobie nimi głowę?

Zakłady specjalne u bukmachera
Zakłady specjalne u bukmachera

Zakłady specjalne

Na stronach bukmacherskich przede wszystkim można znaleźć kursy na mecze oraz inne wydarzenia sportowe. Nie zawsze jednak chodzi tylko i wyłącznie o to, by wytypować zwycięzcę czy przewidzieć liczbę goli.

Zakłady specjalne mają to do siebie, iż typuje się w nich coś zupełnie odmiennego, niż zazwyczaj. Można w nich zagrać na to, czy jakiś zawodnik zmieni barwy klubowe, kto zostanie nowym trenerem reprezentacji danego kraju albo – tutaj wkraczamy w zakłady na skoki narciarskie – jaki Polak będzie najlepszy w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie brakuje pozytywnych, ale też i negatywnych opinii o zakładach specjalnych. Niektórzy uważają, że są one stratą czasu, natomiast inni dają się skusić wysokim kursom oraz odrobinie rozrywki w wyjątkowym, bukmacherskim stylu.

Pod koniec trwającego roku bukmacherzy często zamieszczają też zakłady na to, co wydarzy się w zbliżających się dniach. Nie brakuje też nieco bardziej abstrakcyjnych typów na przykład na to, czy pierwsza Polska zdobędzie MŚ w piłce nożnej, czy człowiek wyląduje na Marsie.

Zakłady specjalne dostępne są na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce