Gry Betfan, czyli wirtualne sporty bez podatku

Legalny bukmacher Betfan i jego Gry to sposób na to, by obstawiać wirtualne sporty bez podatku. Jak to wygląda w praktyce, co każdy typer wiedzieć powinien?

Gry Betfan, czyli wirtualne sporty bez podatku
Gry Betfan, czyli wirtualne sporty bez podatku

Wirtualne sporty na Betfan.pl

Jeżeli nie jesteśmy z bukmacherką od wczoraj, prawdopodobnie mieliśmy już okazję słyszeć o tak zwanych wirtualnych sportach. To komputerowa odmiana prawdziwych dyscyplin, dzięki której można obstawiać kupony nawet wtedy, gdy w realnym świecie nie dzikiej się nic godnego uwagi. Gry Betfan pod tym względem mocno wyróżniają się na tle konkurencji, gdyż mamy ich sporo do wyboru, a do tego można je obstawiać bez podatku.

Obstawianie wirtualnych dyscyplin sportowych niewiele różni się od tego, co znaleźć można w tradycyjnym zawieraniu zakładów. W przypadku piłki nożnej możliwości jest nieco mniej, ale te najpopularniejsze typy jak najbardziej są dostępne, a kursy mają taką samą wartość albo niewiele się różnicą.

Kiedy prześledzimy ofertę stron bukmacherskich w naszym kraju, zauważymy, że niemal wszędzie pikselowe rywalizacje sportowców przedstawia się jako Wirtualne Sporty. W Betfan z kolei mamy „Gry”. To dokładnie to samo i trzeba o tym pamiętać.

Legalny bukmacher bez podatku

Odkąd mamy w Polsce prawo hazardowe, które do góry nogami wywróciło życie większości typerów w kraju, sporo mówi się o podatku bukmacherskim. Jak każda opłata na rzecz państwa, nie jest to żadne ułatwienie, a wręcz przeciwnie. Na szczęście, strony takie jak www.Betfan.pl to sposób na to, by legalnie zarobić dokładnie tyle samo, ile w przypadku portali zagranicznych.

Betfan od momentu swojego startu zapamiętany został jako bukmacher bez podatku. Możemy u niego stawiać kupony i wygrywać o 14% w porównaniu z konkurencyjnymi stronami. Nie ma tutaj mowy o tym, by promocja ta była aktywna tylko w konkretnych godzinach lub dniach. Akcja działa przez 365 dni w roku i zbiera pozytywne komentarze w internecie. Dobra wiadomość jest taka, że tyczy się to również sportów wirtualnych. A to już nie zdarza się zbyt często!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jak obstawiać wirtualne mecze w Betfan bez podatku?

Dzięki obstawianiu bez podatku nie mamy poczucia, byśmy tracili na graniu w legalny sposób. Nasza stawka ma taką „moc”, jaką mieć powinna, czyli 100 złotych to mnożnik kursu „x100”, a nie „x88”. Na tym pozytywy się nie kończą. Istotny jest również fakt, że stawianie na preferencyjnych warunkach jest ustawione domyślnie, czyli w zasadzie nic nie trzeba robić, by z niego skorzystać.

Obstawianie wirtualnych meczów z wygranymi powiększonymi o 14% polega na postawieniu kuponu… i na tym koniec. Tutaj nie trzeba niczego klikać, zapisywać się do promocji i tak dalej. Wszystko uproszczono do minimum dzięki czemu nawet początkujący odnajdą się w każdym aspekcie. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że niezbędne formalności można załatwić nawet przez urządzenie mobilne!

Do grania bez podatku w Betfan jest potrzebne konto typerskie i tego wymogu w żaden sposób pominąć nie można. Jak rejestruje się konto bukmacherskie i co można zyskać dzięki zapisaniu się? Bonus powitalny dostępny na www.Betfan.pl jest jednym z największych na rynku i tym samym, bardzo popularnym.

Betfan kod promocyjny VIP
Betfan kod promocyjny VIP

Ponad 3000 PLN na start za rejestrację w Betfan. Pakiet powitalny od Mariusza Pudzianowskiego!

Mariusz Pudzianowski to oficjalny ambasador marki Betfan. Podobiznę byłego strongmana znajdziemy na wielu akcjach marketingowych bukmachera, w tym na stronach poświęconych bonusowi powitalnemu. Tak zwany Pakiet Pudziana Betfan to pakiet prezentów startowych, dzięki którym można otrzymać nawet 3100 złotych.

Co składa się na bonus powitalny od Betfan? To przede wszystkim 100 zł jako zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym „BETONLINE” oraz nawet 3000 PLN po pierwszych wpłatach i aktywnym obstawianiu. Nowi klienci dostają nie tylko doładowania za przelewy, ale również mogą otrzymać powiększone dziesięciokrotnie wygrane!

Będąc zarejestrowanym klientem bukmachera Betfan, otrzymuje się premię na start oraz ma się dostęp do wszystkich usług oferowanych przez tę firmę. Jedna z nich to akcja Radar 365, w ramach której odbiera się codzienne bonusy. Żaden inny portal do obstawiania w naszym kraju nie daje możliwości odbierania bonusów przez 365 dni!

Obstawianie wirtualnego tenisa w Betfan
Obstawianie wirtualnego tenisa w Betfan

Obstawianie w Betfan z większymi wygranymi. Czy to legalne?

Kiedy słyszymy, że coś jest dostępne bez podatku, zapala się w naszej głowie światełko ostrzegawcze. To dobry znak, bo jesteśmy odpowiedzialni i wiemy, co grozi za łamanie polskich przepisów. Na szczęście, w przypadku Betfan nie ma się czym martwić. Serwis www.Betfan.pl działa zgodnie z przepisami, a potwierdzają to oficjalne dokumenty Ministerstwa Finansów. To właśnie ten resort odpowiada za wydawanie licencji i trzyma pieczę na polskiej branży bukmacherskiej.

Powiększone wygrane o 14% w jednym czy dwóch kuponach niekoniecznie muszą robić pozytywne wrażenie. Wystarczy jednak zsumować to, co przyznane od bukmachera, by dojść do wniosku, że i tutaj sprawdza się powiedzenie „grosz do grosza…”.

Oczywiście, Betfan to nie jedyna firma, gdzie znajdziemy ofertę na grę bez podatku. Trzeba przy tym podkreślić, iż tak naprawdę tutaj dotyczy ona Wirtualnych Sportów, a oprócz tego dostępna jest przez 365 dni w roku, a nie jedynie przez bardzo ograniczony czas w ciągu doby (zazwyczaj taki, który jest mało atrakcyjny dla typerów).


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce