Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

257

Bukmacher Betfan oferuje nowym graczom na start zakład bez ryzyka oraz bonus bez wpłaty własnej.

Pakiet startowy u bukmachera Betfan

Pakiet startowy u bukmachera Betfan

Z tej promocji może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiadał konta u bukmachera Betfan.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Warunki tej oferty są niezwykłe proste i przejrzyste. Pierwszy krok do dokonanie rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu.

Chcąc skorzystać z tych warunków promocyjnych należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. To sprawi, że bonusy zostaną aktywowane. Istotne w tym wszystkim jest to, że już później nie będzie możliwości jego użycia!

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty, za którą bukmacher Betfan przyznaje równowartość, czyli np,. przy wpłacie 600 PLN druga taka kwota pojawi się na koncie w formie bonusu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN w gratisie.

Łącznie promocją objęte są trzy pierwsze wpłaty. To sprawia, że każdy gracz może otrzymać nawet 3000 PLN w formie bonusu.

Dodatkowo można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Lecz trzeba pamiętać, że w tej akcji udział bierze kupon, na którym będą znajdować się minimum dwa zdarzenia, kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.20. Kupon ten musi zostać zagra za minimum 20 PLN.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 50 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.