Skrill w STS. Jak wpłacać pieniądze? [Krok po kroku]

Płatność Skrill jest jedną z najbardziej lubianych przez typerów z Polski. W jaki sposób można korzystać z tej metody u bukmachera STS? Sprawdźcie instrukcję krok po kroku!

Skrill w STS. Jak wpłacać pieniądze? [Krok po kroku]
Skrill w STS. Jak wpłacać pieniądze? [Krok po kroku]

STS i wpłata Skrill

Każda osoba grająca u bukmachera bardzo lubi, gdy przelewane przez nią pieniądze pojawiają się szybko na koncie. Skrill jest jedną z opcji, która zapewnia bezpieczne, a jednocześnie ekspresowe wpłaty, dzięki czemu tak wiele osób się na nią decyduje.

Nie wszyscy wiedzą, że STS Skrill to opcja, która dostępna jest u tego bukmachera już od dłuższego czasu. Szukając firmy akceptującej ten portfel elektroniczny warto więc wziąć pod uwagę opisywaną przez nas markę.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, dokonywanie płatności za pomocą Skrill nie jest trudne. Nasza instrukcja pokazuje to najlepiej, że tak naprawdę nie potrzebujemy żadnego doświadczenia, by w ten sposób dokonywać depozytów.

Wypłaty w STS

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, wypłaty wygranych z bukmacherów online odbywać się mogą jedynie na konta w polskim banku. Tym samym musimy mieć na uwadze, że nie możemy na Skrill zlecić przelania zyskanych przez nas pieniędzy!

Za wpłaty za pomocą Skrill w STS nie są pobierane żadne prowizje. Bez względu na to jaką kwotę chcemy wpłacić, wszystko jest całkowicie darmowe, dzięki czemu możemy obstawiać dokładnie tyle, ile chcemy i na to przeznaczamy!

Wpłata Skrill w STS. W jaki sposób to działa?

1 – W kroku numer jeden logujemy się na konto na stronie internetowej STS, a następnie klikamy przycisk „Wpłata”, który znajduje się tuż obok danych naszego portalu. Aby ułatwić wam zadanie jeszcze bardziej, zaznaczyliśmy odpowiedni odnośnik.

STS wpłata Skrill
STS wpłata Skrill

2 – Na ekranie pojawia się lista dostępnych form płatności. Znajdziemy obok nich informację o wartości procentowej ewentualnej prowizji, a także czasie realizacji zlecenia. Jak widać, w prawie każdym przypadku wygląda to dokładnie tak samo!

Skrill w STS
Skrill w STS

3 – Po kliknięciu opcji „Skrill” mamy możliwość wpisania kwoty, jaką chcemy zdeponować. Tutaj wszystko już zależy od nas oraz od tego, ile mamy pieniędzy dostępnych na koncie. Warto upewnić się, czy na nasze konto nie nałożony został żaden limit!

Depozyt STS
Depozyt STS

4 – Ostatni krok to logowanie do konta Skrill. Podajemy adres e-mail oraz hasło, a następnie akceptujemy zlecenie przelewu. Wszystko szybko, sprawnie i bez najmniejszego problemu, czyli dokładnie tak, jak to powinno wyglądać! 🙂

Skrill u legalnych bukmacherów
Skrill u legalnych bukmacherów

Legalni bukmacherzy a Skrill

Jak widzicie, nieprawdą jest, że legalni bukmacherzy nie udostępniają opcji Skrill. Tymczasem takich marek jest coraz więcej i każda z nich pokazuje, że opisywany portfel elektroniczny to prawdziwy przyjaciel nowoczesnego typera.

Jeżeli chcecie wygodnie typować mecze, na pewno musicie brać pod uwagę, czy wybrany przez was buk udostępnia opcję Skrill. Nawet jeśli w danym momencie nie widzicie potrzeby, by z niej korzystać, nigdy nie wiadomo, czy w najbliższym czasie nie zmienicie zdania na ten temat!

Pisząc o bukmacherach z dużą ilością przyjaznych metod płatności, nie można nie wspomnieć o marce Fortuna. To w niej znajdziecie na ten moment najwięcej opcji wpłaty środków i to w ekspresowym tempie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce