Jak unikać limitów u bukmachera?

Bukmacherzy internetowi na niektórych graczy nakładają czasem limity, które uniemożliwiają wygrywanie wysokich sum. Czy można w jakiś sposób uniknąć „limitowania”? Każdy z zawodowych graczy ma kilka ulubionych, a oto te, które naszym zdaniem są z nich najskuteczniejsze! 

Jak unikać limitów u bukmachera?
Jak unikać limitów u bukmachera?

Limity u bukmacherów naziemnych

Mimo że w dzisiejszych czasach trochę się o tym zapomina, branża bukmacherska to nie tylko witryny internetowe oraz aplikacje mobilne, ale także punkty naziemne. Czy bukmacherzy stacjonarni także nakładają limity na graczy? Z racji tego, że nie mają fizycznej możliwości kontrolowania aktywności konkretnych osób, zazwyczaj mają odgórne zasady dotyczące dopuszczalnych stawek. Jeżeli w jakimś oddziale bukmachera ktoś zagra za dużą kwotę, niewykluczone, że pracownik po skonsultowaniu się z oddziałem odmówi przyjęcia takiego kuponu.

Skorzystaj z kodu promocyjnego BETONLINE u legalnego bukmachera Fortuna!

Na szczęście, nawet i z tym można sobie poradzić, bo wystarczy jeden kupon rozdzielić na dziesięć czy sto małych i zgrać za mniejszą kwotę. Łącznie da nam to taką samą wygraną, a dodatkowo będziemy mogli w legalny (aczkolwiek bardzo kreatywny) sposób uniknąć podatku.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego bukmacher nakłada limit?

Firmy bukmacherskie zarabiają przede wszystkim na różnicy kursowej, a więc oznacza to, że niespodzianki w poszczególnych zdarzeniach nie są dla nich tak istotne, jak mogłoby się niektórym wydawać. Nie oznacza to jednak, że osoba zarabiająca regularnie na „dziwnych” meczach jest przyjmowana z entuzjazmem! Trzeba pamiętać, że na tego typu podmioty nakładany jest obowiązek prześwietlania podejrzanych zachowań i zapobieganie procederowi „ustawionych” meczów i tym podobnych. Właśnie dlatego niektórzy gracze dość szybko są limitowani.

Limity u bukmacherów internetowych to rozległy temat, co nie oznacza, że jeszcze słabo zbadany. Na podstawie doświadczenia znanych graczy, a także byłych pracowników tego typu firm, mamy kilka wskazówek, których należy się trzymać, chcąc uniknąć limitów i tym samym grać z pełną swobodą!

Jak unikać limitów u bukmachera?

Napisaliśmy już wam, kto dla bukmachera jest najbardziej podejrzaną osobą. Jeżeli często będziecie grać egzotyczne ligi, stawiając duże pieniądze na mało znane zespoły, możecie liczyć się z tym, że dość szybko znajdziecie się na liście osób, którym warto dokładnie się przyjrzeć. Jeżeli zatem często polujecie, nawet uczciwie (a więc nie mając informacji z pierwszej ręki), na pewniaki z odległych krajów, musicie pomyśleć nad inną strategią, która nieco zmieni postrzeganie waszej osoby przez bukmachera.

Granie na outsidera z Algierii? To dość podejrzane...
Granie na outsidera z Algierii? To dość podejrzane…

Starajcie się też zawsze grać nieco innymi stawkami, a już na pewno unikacie inwestowania nietypowych kwot z liczbami po przecinku. Byli pracownicy bukmacherów są zgodni co do tego, że ktoś grający za równe kwoty, na przykład 50, 100 czy 200 złotych wydaje się mniej „godny uwagi”, niż ten, kto trzy ostatnie kupony zagrał za 21,45, 34,21 oraz 111,11. Powodów takiej stanu rzeczy może być kilka, ale na pewno jest to jeden ze sprawdzonych sposobów na to, by dość szybko nie otrzymać limitu.

Ustawione mecze w zakładach bukmacherskich

Jak to jest z tymi ustawionymi meczami? Każdy o nich pisze, teoretycznie wszyscy znają i tak dalej, ale mówi się oficjalnie, że jest to już w polskiej piłce sprawa nieaktualna. Na pewno możecie być niemal pewni limitu, jeśli będziecie grali ciągle na jeden zespół i to stawiając na niespodzianki, które się sprawdzą. Wtedy możecie być podejrzani o kontakt z osobami mającymi wpływ na wyniki meczów, czyli piłkarzami bądź trenerami. Takie „akcje” nie są mile widziane!

Mianem ustawionych meczów można też nazwać spotkania „przyjacielskie” bądź w końcówkach sezonu. Zazwyczaj w ostatnich kolejkach niektóre drużyny mają już pewne sytuacje, a inne – wręcz przeciwnie. Jeżeli zagracie za duże pieniądze na zwycięstwo outsidera z mistrzem kraju, będziecie musieli uważać, by kolejny taki typ już wam nie wszedł albo, by nie był zagrany za sporą kwotę!

Sposoby na limity bukmacherskie

Jeżeli chcecie grać u bukmachera bez limitu, starajcie się być tak uczciwi, jak to tylko jest możliwe. Nie grajcie samych egzotycznych lig, dajcie sobie spokój z niecodziennymi stawkami i pamiętajcie… by nie zawsze wygrywać! Ta ostatnia uwaga może niektórym wydawać się śmieszna, ale w żadnym wypadku nie jest to żart! Musicie wziąć pod uwagę jedną, bardzo istotną rzecz – bukmacher nie jest i nigdy nie będzie instytucją charytatywną. Czasem warto po dużej wygranej, pozwolić sobie na kilka ryzykowniejszych typów. Nawet jeśli trochę przegracie, wyjdziecie na swoje, a jednocześnie na jakiś czas zapomnicie o limitach.

Pamiętaj, żeby unikać niecodziennych stawek!
Pamiętaj, żeby unikać niecodziennych stawek!

A co jeżeli limit został już na was nałożony? Po pewnym czasie może się to zmienić, bądź też możecie napisać do bukmachera w celu wyjaśnienia całej zaistniałej sytuacji. Rzadko się jednak zdarza, by raz ukarany gracz, miał być traktowany na równi z tymi, którzy mają czystą kartę. W przypadku otrzymania limitu przez bukmachera, spróbujcie założyć konto w innej firmie, a tam już trzymajcie się zasad, jakie tutaj podaliśmy!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce