eFortuna nowy kod promocyjny na bonus 1185 PLN

Specjalna ofertę powitalną przygotował bukmacher eFortuna. Każdy nowy gracz oprócz pakietu powitalnego, tj. bonusu bez depozytu o wartości 20 złotych, premia do 1000 złotych oraz zakład bez ryzyka 115 złotych może otrzymać extra bonus o wartości 40 złotych. To wszystkich użyciu specjalnego kodu promocyjnego, który znajduje się poniżej.

1185 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

1185 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej gracz dokonał minimum jednej wpłaty.

Oferta polega na założeniu konta do 15 marca do godziny 23:59 na stronie www.efortuna.pl.

Proces zakładania konta nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmacher eFortuna?

Każdy użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma w gratisie 20 złotych i to bez dokonywania depozytu. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

nowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Premia za depozyt od eFortuny

Bukmacher eFortuna oferuje graczom darmowe środki za dokonanie pierwszego depozytu, maksymalnie można otrzymać nawet 1000 złotych.

Natomiast w ramach najnowszego pakietu powitalnego każdy gracz może otrzymać extra 40 złotych. Wystarczy dokonać wpłaty w wysokości nie mniejszej niż 40 złotych, aby otrzymać ten bonus.

Zakład bez ryzyka w eFortunie

Dodatkowo bukmacher eFortuna w swojej najnowszej ofercie oferuje każdemu graczowi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 115 złotych.

Zakład jak okaże się przegrany to typer tego nie odczuję, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, aż do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce