Liga Mistrzów i Liga Europy 2018. Bonus 500 PLN w LvBET!

Stawiaj kupony KOMBI w trakcie trwania rozgrywek Ligi Europy oraz Ligi Mistrzów. Zwycięzca konkursu legalnego bukmachera LvBET otrzyma aż 500 PLN bonusu na obstawianie meczów!

Liga Mistrzów i Liga Europy 2018. Bonus 500 PLN w LvBET!

Legalny bukmacher z bonusem

Każdy, kto nie ma jeszcze konta w LvBET, może założyć je już teraz i odebrać dzięki temu nie jeden, lecz aż dwa bonusy powitalne! Za samo założenie konta na oficjalnej stronie internetowej można otrzymać 20 PLN bez depozytu i tu zupełnie za darmo!

W ramach oferty można otrzymać nawet 1000 PLN za pierwszą wpłatę na konto gracza. Każda osoba, która założy konto w serwisie bukmacherskim, może skorzystać z tej promocji. Warto wspomnieć, że jest to w chwili obecnej najwyższy prezent jaki można otrzymać za założenie konta na stronie oferującej zakłady wzajemne!

Konkurs bukmacherski na LM i LE

W LvBET w dniach 13-15 lutego można wziąć udział w specjalnej zabawie typerskiej. Dla osoby, która zdobędzie najwyższą wygraną w pojedynczym kuponie KOMBI, przygotowano premię w wysokości 500 PLN, którą można wykorzystać na obstawianie dowolnych zdarzeń z oferty bukmachera!

Jakie kupony są brane pod uwagę w promocji:

  • Kupony KOMBI z meczami Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy
  • Stawka minimalna w wysokości 20 PLN
  • Zakłady postawione w dniach 13-15 lutego!

Konkurs bukmacherski z bonusami

Łącznie do zdobycia jest aż 5 premii pieniężnych przygotowanych przez organizatorów. Na najwięcej może liczyć zwycięzca konkursu, ale również osoba z ostatniej lokaty nie będzie miała powodów do narzekań!

Struktura wypłat w promocji:

  1. miejsce – 500 PLN
  2. miejsce – 250 PLN
  3. miejsce – 150 PLN
  4. miejsce – 100 PLN
  5. miejsce – 80 PLN

Legalny bukmacher LvBET

Zakłady Bukmacherskie LvBET posiadają odpowiednie licencje na prowadzenie działalności w naszym kraju. Ministerstwo Finansów umożliwiło tej firmie oferowanie zakładów wzajemnych, dzięki czemu obstawianie w tym portalu oraz w należących do niego punktach naziemnych jest bezpieczne i jak najbardziej zgodne z obowiązującym w Polsce prawem!

Pamiętaj, żeby grać tylko u legalnych bukmacherów. Przed rejestracją sprawdź Spis legalnych bukmacherów 2018!

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce