Promocja STS na Euro 2020. Pula nagród 1 500 000 PLN!

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS na EURO 2020. Wystarczy codziennie wykonać zadania, aby liczyć na dodatkowe środki. Zaznaczyć jest warto, iż pula nagród w wspomnianej ofercie jest pokaźna i wynosi 1 500 000 PLN.

Euro 2020 obstawianie. W STS wiele bonusów do zdobycia

Euro 2020 obstawianie. W STS wiele bonusów do zdobycia

Na moment Mistrzostw Europy 2020 czeka niewątpliwie każdy z fanów piłki nożnej. W dodatku będzie mogli obserwować tam reprezentację Polski, która już w najbliższy poniedziałek zmierzy się z Słowacją.

Na przeciw wszystkim swoim zużytkowaniom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje akcję promocyjną „Wygraj EURO 1 500 000 PLN”. Jest ona aktywna wyłącznie od 11 czerwca, ale gracz, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonusy za aktywność od bukmachera STS:

Akcja polega na wykonaniu każdego dnia zadań specjalnych wyznaczonych przez bukmachera STS. Będą one publikowanie codziennie na profilu typera. Trzeba mieć na uwadze, że każdy z użytkowników musi wykonać co najmniej siedemnaście zadań.

nowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na ekstra kasę. Bowiem pula nagród 1 500 000 PLN zostanie podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich typerów, którzy spełnili powyższe kryteria akcji.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Legalny polski bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na następujące bonusy:

  • 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć fakt, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce