LvBet zwiększa wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14%

Przed nami zmagania trzydziestej trzeciej serii spotkań LOTTO Ekstraklasy. Z tej okazji bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

Typuj z aplikacji mobilnej i wygrywaj więcej

Typuj z aplikacji mobilnej i wygrywaj więcej

Chcąc wziąć udział w tej promocji trzeba posiadać zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonać minimum jednego depozytu.

Promocja trwa w tamach trzydziestej trzeciej serii spotkań LOTTO Ekstraklasy, która zostanie rozegrane w dniach 26 – 28 kwietnia.

W tej promocji biorą udział jedynie kupony które zostaną zawarte z aplikacji mobilnej mobilnej bukmachera. Jeżeli jej nie posiadasz to pobranie i zainstalowanie zajmie Ci dosłownie chwilę.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Poza tym w tej promocji biorą jedynie udział kupony, które będą miały zdarzenia z trzydziestej trzeciej serii zmagań LOTTO Ekstraklasy, a na pewno jest z czego wybierać. Bowiem dojdzie chociażby do hitu Lechia Gdańsk podejmie Legię Warszawa.

W tej akcji bukmacher dopuszcza zdarzenia:

  • przedmeczowe
  • na żywo
  • pojedyncze
  • kombi

Należy pamiętać, ze z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jak wygrany to bukmacher LVbet automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce