Jak obstawiać walki Fame MMA 8 w internecie?

Gala Fame MMA 8 w internecie to prawdziwy hit. Gdzie można na nich zarobić, czyli jak obstawiać pojedynki zaplanowane na 21 listopada? Zakłady bukmacherskie Fame MMA 8 online.

Jak obstawiać walki Fame MMA 8 w internecie?
Jak obstawiać walki Fame MMA 8 w internecie?

Fame MMA 8 – fani odliczają już godziny!

Coraz mniej czasu pozostało do rozpoczęcia gali FAME MMA 8. Początek zaplanowany jest na 21 listopada na godzinę 20, a kibice podczas imprezy zobaczą aż jedenaście pojedynków. Nikt nudzić się na pewno nie będzie, tym bardziej, że wśród uczestników mamy, między innymi, Don Kasjo, Marcina Najmana, „Filipka” oraz Michała „Sobotę” Sobolewskiego.

Gala Fame MMA 8 w internecie dostępna będzie tylko w systemie PPV. Na ten moment nie ma najmniejszych szans na to, by ktoś zdecydował się na legalne pokazanie FAME MMA 8 za darmo. Oznacza to, iż kibice znów będą musieli zdecydować się na opłacenie PPV. Koszt to co najmniej 20 złotych (zależy od tego, który z pakietów transmisyjnych wybierzemy).

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Oczywiście, jak przy okazji każdej gali z cyklu, również przed FAME MMA 8 zakłady bukmacherskie są mocno rozchwytywane. Gdzie można obstawiać zbliżające się walki?

Obstawianie Fame MMA 8. Gdzie robić to legalnie?

Na polskim rynku bukmacherskim nie brakuje stron do obstawiania, ale nie wszystkie pozwalają na to, by robić to legalnie. Oficjalnym sponsorem Fame MMA 8 jest portal www.Betclic.pl i to właśnie w nim znajdziemy najwięcej zakładów na polskie święto freak fightów.

Każda osoba pełnoletnia może postawić pieniądze na swojego faworyta czy faworytów z karty walk FAME MMA 8. Co najważniejsze, odbywa się to w stu procentach legalnie. Dobra wiadomość jest również taka, iż zakłady Betclic działają na urządzeniach mobilnych, więc kupon można zagrać nawet na telefonie!

Jak obstawić Fame MMA 8 w internecie?
🥊🥊

  1. Wejść na www.Betclic.pl
  2. Zalogować się na konto (lub je założyć, jeśli jeszcze się nie posiada)
  3. Przejść do zakładki „Fame MMA”
  4. Wybrać swoje typy bukmacherskie
  5. Zagrać!
Fame MMA 8 betclic
Fame MMA 8 betclic

Betclic daje graczom 550 zł na obstawianie!

Jeżeli boimy się tego, że nie uda nam się poprawnie wytypować zwycięzców walk Fame MMA 8, możemy skorzystać z premii powitalnej przygotowanej przez markę Betclic. Obecnie jest to nawet 550 zł do odebrania, a gracze zgarniają premię w postaci cashbacku. I to najwyższego w kraju!

Uwaga! Bonus Betclic Fame MMA można zdobyć tylko po wpisaniu kodu promocyjnego KOD550. To on daje nam zwrot 550 zł!

W ramach pakietu powitalnego bukmacher Betclic ma dla graczy zwrot w przypadku ewentualnej przegranej w pierwszym kuponie zagranym po założeniu konta. Do zdobycia jest ponad pół tysiąca, ale wszystko zależy przede wszystkim od tego, za jaką stawkę zagramy zakład.

Pełna oferta zakładów na Fame MMA 8 i kursy na wszystkie walki znajdziemy na www.Betclic.pl. Można sprawdzić to wszystko w dowolnym momencie! Im szybciej uda nam się znaleźć pewniaki, tym lepiej!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce