Darmowy bonus u bukmachera Fortuna

400

Bukmacher Fortuna w niedzielę 28 kwietnia nagradza swoich graczy, którzy dokonają zawarcia minimum trzech punktów. W zamian wspomniany operator przyzna bonus w wysokości 10 PLN.

Fortuna rozdaje bonusy po 10 PLN

Fortuna rozdaje bonusy po 10 PLN

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej akcji.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja polega, aby w dniu 28 kwietnia (niedziela) dokonać minimum trzech kuponów, na których będzie znajdować się co najmniej jeden zakład z LOTTO Ekstraklasy z oferty przedmeczowej . Natomiast stawka kuponu musi wynieść minimum 10 PLN.

forbet kod promocyjny. Wpisz "BETONLINE", by odebrać bonus freebet!
forbet kod promocyjny. Wpisz „BETONLINE”, by odebrać bonus freebet!

Należy jednak pamiętać, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna.

Podczas tej akcji dopuszczalne są jedynie kupony pojedyncze oraz maxikombi.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera bonus w wysokości 10 PLN w formie punktów FKP. Bonus zostanie przyznany niezależenie od rozliczenia kuponu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.