Aktualny kod promocyjny bukmachera BetFan na bonus do 3000 PLN i zakład bez ryzyka

23

Legalny bukmacher BetFan oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to już na start można liczyć na bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN. Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN.

Bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN u bukmachera BetFan na start

Bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN u bukmachera BetFan na start

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie korzystali z usług legalnego bukmachera BetFan.

Najwyższe bonusy na rynku Sprawdź ofertę bonusów u legalnego bukmachera na stronie www.etoto.pl

Warunki tej oferty są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Trzeba tego dokonać na stronie www.betfan.pl. Wystarczy że gracz wpisze tam swoje podstawowe swoje dane jak imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?

Jednak niezwykle istotnym w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN. To sprawi, że operator dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty. Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetFan przyznaje bonusy równowartości wpłaty za dokonanie trzech pierwszych depozytów. Za każdą wpłatę można otrzymać maksymalnie 1000 PLN. To wszystko sprawia, ze za trzy depozyty maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 3000 PLN.

BetFan kod promocyjny na start

Darmowy zakład bez ryzyka u bukmachera BetFan:

Dodatkowo na start bukmacher BetFan oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc z niego skorzystać wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia, gdzie kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.20. Stawka kuponu natomiast musi wynieść nie mniej niż 20 PLN.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to w zamian bukmacher BetFan dokona zwrotu 100% stawki. Na konto gracza maksymalnie może trafić 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.