Aktualny kod promocyjny bukmachera BetFan na bonus do 3000 PLN i zakład bez ryzyka

Legalny bukmacher BetFan oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to już na start można liczyć na bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN. Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN.

Bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN u bukmachera BetFan na start

Bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN u bukmachera BetFan na start

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie korzystali z usług legalnego bukmachera BetFan.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Trzeba tego dokonać na stronie www.betfan.pl. Wystarczy że gracz wpisze tam swoje podstawowe swoje dane jak imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?

Jednak niezwykle istotnym w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN. To sprawi, że operator dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty. Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetFan przyznaje bonusy równowartości wpłaty za dokonanie trzech pierwszych depozytów. Za każdą wpłatę można otrzymać maksymalnie 1000 PLN. To wszystko sprawia, ze za trzy depozyty maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 3000 PLN.

BetFan kod promocyjny na start

Darmowy zakład bez ryzyka u bukmachera BetFan

Dodatkowo na start bukmacher BetFan oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc z niego skorzystać wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia, gdzie kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.20. Stawka kuponu natomiast musi wynieść nie mniej niż 20 PLN.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to w zamian bukmacher BetFan dokona zwrotu 100% stawki. Na konto gracza maksymalnie może trafić 100 PLN.

BetFan bonus na start – jak dostać nawet 3000 PLN na dzień dobry?

Aby grać u bukmachera BetFan, potrzebujemy środków. Nie zawsze i nie każdy jest w stanie przeznaczyć na obstawianie 3000 PLN. A dzięki ofercie specjalnej na start można właśnie tyle dostać!

Oferta powitalna BetFan to do 3000 PLN bonusu przy pierwszej wpłacie i wpisaniu kodu promocyjnego. To jedna z największych tego rodzaju promocji, na jakie można liczyć u tego bukmachera.

Ponad 3000 złotych to naprawdę ogromne pieniądze – niektórzy naprawdę dobrzy typerzy nie mogą pochwalić się tym, by wydawali takie środki w ciągu paru dni. A nowi gracze BetFan mają taką możliwość!

Zasady bonusu od BetFan nie są skomplikowane. Dostaje się premie za wpłaty, dodatki do wygranych i tak dalej. A wszystko to w sposób legalny i bezpieczny!

Betfan gra bez podatku - obstawianie i wygrywanie więcej o 14%!
Betfan gra bez podatku – obstawianie i wygrywanie więcej o 14%!

Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera. Przez cały rok tylko w BetFan!

Tylko u legalnego bukmachera BetFan możliwe jest obstawianie bez podatku przez cały rok. Nie potrzebujemy do tego specjalnych kont – wystarczy to darmowe, które zakłada się na stronie www.Betfan.pl.

Aby zagrać bez podatku potrzebujemy postawić kupon z co najmniej dwoma zdarzeniami o kursie 2.00. Jeżeli spojrzycie na swoje historie transakcji bukmacherskich, szybko dojdziecie do wniosku, że jest to warunek, który może spełnić dosłownie każdy!


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce