Betclic kod promocyjny „KOD550” – extra premia 550 złotych na start!

Legalny bukmacher Betclic przygotował ekstra premię na start dla nowych graczy. Do zdobycia jest nawet 550 złotych, a to wszystko z kodem promocyjnym „KOD550”!

BetClic w Polsce. Kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny „KOD550” – extra premia 550 złotych na start!

Betclic bonus na start. 550 zł jako premia VIP

Legalny bukmacher Betclic ma dla graczy specjalną premię, którą można odebrać tylko i wyłącznie z kodem promocyjnym. Jeżeli gracz nie wpisze hasła bonusowego, nie będzie mógł zgarnąć do 550 zł na dobry początek!

Aktywny kod promocyjny w Betclic to „KOD550„. Wpisuje się go przy zakładaniu konta, a to wszystko w odpowiedniej rubryce formularza rejestracyjnego online. To najwyższy cashback do zdobycia legalnie w Polsce!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Obstawianie w Betclic jest legalne, ponieważ jest to bukmacher, który działa zgodnie z obowiązujących w Polsce prawem. Tak samo wygląda sprawa premii – jest ona dostępna dla wszystkich i legalna na 100%!

Jak odbiera się bonus powitalny 550 zł w Betclic?
⬇️⬇️⬇️

  1. Zarejestrowanie się na Betclic.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego „KOD550
  3. Postawienie kuponu numer jeden
  4. W przypadku porażki – pełny zwrot stawki do 550 zł!

Jeżeli graczowi uda się wygrać w pierwszym kuponie, nie będzie mógł otrzymać zwrotu w kolejnym. Dobra wiadomość jest jednak taka, iż w takiej sytuacji dostaje się czysty zysk na konto!

Oferta specjalna na start jest limitowana. Trudno przypuszczać, jak długo będzie można z niej skorzystać i ile jeszcze ważny będzie kod promocyjnyKOD550„.

Na łamach naszej strony zawsze aktualne dane dotyczące promocji i bonusów. Warto sprawdzać nas na bieżąco! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce