50 PLN co tydzień od Etoto! Zobacz, jak odbierać!

Etoto każdemu graczowi pozwala na odbieranie 50 PLN co tydzień. Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób działa ta premia? Poznaj szczegóły na jej temat już teraz!

50 PLN co tydzień od Etoto! Zobacz, jak odbierać!
50 PLN co tydzień od Etoto! Zobacz, jak odbierać!

50 PLN bonus Etoto

Bonus Etoto dostępny jest dla osób, które posiadają konto u tego bukmachera. Aktywność w punktach naziemnych nie jest brana pod uwagę, co oznacza, że wszystko sprowadza się do gry przez internet – na stronie tradycyjnej, mobilnej bądź w aplikacji.

Aby zgarnąć 50 PLN w danym tygodniu, musisz zapisać się do promocji w oficjalnym portalu bukmachera. Ważne, byś zrobił to jeszcze przed postawieniem kuponów kwalifikacyjnych.

Premia w wysokości 50 PLN trafi do typerów, którzy spełnią następujące warunki oferty:

  • Co najmniej trzy kupony za min. 50 PLN postawione w jeden weekend
  • Zakłady rozliczone przed końcem danej niedzieli
  • Minimalna stawka 50 PLN na kupon
  • Kurs zakładu nie może być niższy od 1.50
  • Kurs każdego stawianego zdarzenia – co najmniej 1.20

Promocje bukmacherskie w Etoto

Gracz biorący udział w promocji otrzyma specjalne powiadomienie o możliwości otrzymania premii. Komunikat wyświetlany jest w formie „wyskakującego okienka”, dlatego upewnij się, że zezwalasz na nie portalowi Etoto!

Oferta ważna jest aż do odwołania. Można łączyć ją z promocją Etoto freebet na rzuty rożne, w ramach której można co 7 dni odbierać aż 25 PLN w postaci darmowego zakładu!

Nie jesteś jeszcze graczem Etoto? Żaden problem! Możesz zarejestrować się przez internet w każdej wolnej chwili. W ten sposób zapewniasz sobie możliwość legalnego obstawiania meczów oraz odbierania różnorodnych bonusów za swoją aktywność i nie tylko!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce