Legalny bukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14%

Bukmacher Forbet wprowadza weekendową promocję, w której to dla swoich graczy oferuje kupony bez podatku!!

Weekendowa promocja u bukmachera Forbet

Weekendowa promocja u bukmachera Forbet

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Warto jest pamiętać, że jest to promocja weekendowa. Aktywna jest ona dla graczy od piątku od godz. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania.

Chcąc liczyć na większe wygrane o 14% nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udział, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji jest zagranie kuponu, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

W promocji biorą udział jedynie kupony, które mają zdarzenia z oferty przedmeczowej z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Z tej promocji są wykreślone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe lub zagrane systemem.

Jeżeli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany. To bukmachera automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Pakiet dla nowego użytkownika

Warto jest pamiętać, ze bukmacher Forbet prowadzona najnowszy pakiet dla graczy. Wystarczy założyć nowe konto i dokonać depozytu, a w zamian można liczyć na dodatkowe bonusy. Łącznie ten operator zwiększy trzy pierwsze wpłaty:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Łączna suma bonusów to, aż 2000 PLN!

Jednak to nie wszystko. Gracz, który podczas rejestracji wpisze kod promocyjny BETONLINE to w zamian otrzyma bonus w wysokości 50 PLN.


Zakłady bukmacherskie Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce