Jak zarabiać najwięcej, czyli najwyższe kursy bukmacherskie w internecie!

Zarabianie dużych sum to nie tylko umiejętność wytypowania meczów oraz ich wyników, ale także sztuka korzystania z możliwie jak najlepszych notowań. Gdzie w internecie są najwyższe kursy bukmacherskie?

Jak zarabiać najwięcej, czyli najwyższe kursy bukmacherskie w internecie!
Jak zarabiać najwięcej, czyli najwyższe kursy bukmacherskie w internecie!

Najlepsze kursy bukmacherskie 2020

Zarabianie na bukmacherce to dla niektórych mit, ale takich osób prawdopodobnie nigdy nic nie przekona. Warto jednak za chwilę zatrzymać się przy tych, którzy regularnie wygrywają i na co zwracają baczną uwagę.

Ogromne znaczenie przy obstawianiu mają najwyższe kursy bukmacherskie na mecze. To one wpływają na to, ile zarobimy. Jeżeli gramy tylko u jednego bukmachera, pewnie nawet nie zastanawiamy się nad tym, czy gdzieś nie otrzymamy lepszych warunków na dane spotkanie.

Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na darmowy bonus cashback

Okazuje się, że różnice kursowe między stronami są czasem naprawdę kolosalne. Mało kto sobie zdaje sprawę, że w skali roku może to oznaczać wygrane większe lub mniejsze o kilkaset złotych!

Gdzie są wysokie kursy na mecze?

Niestety, nie można ot tak napisać, jaka strona internetowa daje najlepsze kursy na mecze. Gdyby tak było, pewnie mało kto szukałby przygód u konkurencji i to nawet jeśli ta oferowałaby bardzo atrakcyjne bonusy powitalne.

Na szczęście, historia pokazuje, gdzie zazwyczaj kursy bukmacherskie są godne uwagi, a gdzie niekoniecznie. W tym przypadku pozytywnie warto ocenić stronę www.STS.pl oraz www.eFortuna.pl. Tych dwóch największych bukmacherów w Polsce niemal zawsze jest w czołówce, jeśli chodzi o wysokość kursów bukmacherskich.

Promocje, które mają wpływ na wygrane

Trzeba też pamiętać o promocjach bukmacherskich, które mają duży wpływ na obstawianie i wygrywanie. Przykładem może być bukmacher bez marży czy obstawianie bez podatku. W tym drugim przypadku obecnie najlepiej wyróżnia się www.Betfan.pl. Granie bez marży organizowane jest za to raz na jakiś czas w Forbet.

Na pewno dobrym rozwiązaniem jest sprawdzenie tego, jakie kursy na konkretne dyscypliny oferuje dany bukmacher. Może się okazać, że obstawiający, na przykład, koszykówkę znajdą swój raj bukmacherski w zupełnie innym portalu niż te wymienione powyżej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce