Weekendowe mecze bez ryzyka w Forbet!

Nie brakuje w soboty czy niedziele wydarzeń sportowych godnych obstawiania. Aby nie zdarzyła ci się jednak żadna wpadka, bukmacher Forbet przygotował weekend bez ryzyka!

Weekendowe mecze bez ryzyka w Forbet!
Weekendowe mecze bez ryzyka w Forbet!

Promocja jest dostępna tylko i wyłącznie dla osób, które posiadają konto na stronie bukmachera Forbet. Nie musisz się do niej zapisywać, ale pamiętaj, że liczą się tutaj tylko i wyłącznie kupony zagrane za 49 bądź 99 PLN!

Co jeszcze musi zawierać kupon, by można było zaliczyć go do oferty specjalnej Forbet i tym samym nie martwić się ewentualnymi przegranymi? Oto najprostsza instrukcja z możliwych:

  • co najmniej osiem zdarzeń w kuponie
  • kurs każdego zdarzenia musi wynosić 1,3 lub więcej
  • kupon musi zostać rozstrzygnięty do niedzieli (21.10) do godziny 23:59.

Pełny Cashback u bukmachera dostępny jest tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy graczowi nie uda się wytypować poprawnie jednego wydarzenia z kuponu. Każdy z uczestników ma prawo do odebrania tylko i wyłącznie jednego zwrotu.

Co jeżeli nie uda ci się trafić nie jednego, ale dwóch wydarzeń? Wówczas masz prawo do odebrania połowy postawionej kwoty! I to bez względu na to czy zagrałeś za 49 czy 99 PLN!

forbet obstawianie meczów
forbet obstawianie meczów

Wszystkie dodatkowe środki pojawią się na kontach odpowiednich osób w dniu 22 października do godziny 23.59.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź jacy są najlepsi bukmacherzy 2018!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce