Michał Pol ekspertem bukmachera eToto

Znany dziennikarz sportowy Michał Pol podpisał umowę z Zakładami Bukmacherskimi eToto. Były redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego” dołączył do zacnego grona z Tomaszem Hajto na czele!

Michał Pol ekspertem bukmachera eToto
Michał Pol ekspertem bukmachera eToto

Bukmacher eToto do tej pory współpracował z trzema ekspertami znanymi z programów telewizji Polsat, Mateuszem Borkiem, Tomaszem Hajto oraz Romanem Kołtoniem. Pol będzie czwartym członkiem ekipy firmy, którego twarz pojawi się na stronie głównej eToto oraz na blogu z typami oraz analizami piłkarskimi.

Wraz z mistrzostwami świata 2018 marka eToto planuje wprowadzenie do oferty kilku ciekawych nowości. Szczegóły nie są jeszcze znane, na pewno o wszystkich z nich klienci zostaną poinformowani na łamach oficjalnego portalu firmy.

Oferta eToto jest legalna, ponieważ bukmacher posiada koncesje nadawane przez Ministerstwo Finansów. Zakłady w tym przypadku przyjmowane są nie tylko na stronie internetowej, ale także w punktach stacjonarnych. Warto pamiętać, że przy rejestracji nie jest wymagany eToto kod bonusowy!

Blog ekspertów eToto
Blog ekspertów eToto

Prawdopodobnie w najbliższym czasie pojawi się akcja promocyjna, w której rolę główną będzie odgrywał właśnie Michał Pol. Być może dziennikarz będzie reklamował usługi bukmchera w mediach społecznościowych.

Czy eToto to dobry bukmacher na MŚ 2018? Na pewno wkrótce się o tym przekonamy, kiedy firma udostępni promocje na mundial. Na tę chwilę czekamy na pierwsze owoce współpracy z Michałem Polem!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce