Bonus na Premier League od Betclic. Do podziału 45 000 PLN dla typerów

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim typerom oferuje graczom legalny bukmacher Betclic Polska. Za typowanie spotkań angielskiej Premier League na konto każdego typera może trafić nawet 45 000 PLN.

Piłkarski Jackpot w Betclic.

Piłkarski Jackpot w Betclic.

Można powiedzieć, że po raz kolejny przed nami dosyć ciekawy piłkarski weekend w angielskiej Premier League, gdzie to dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji, jak m.in. Arsenal vs Chelsea, Southamtpon vs Manchester United, Wolves vs Tottenmham.

Bukmacher Betclic w swojej ofercie posiada akcję „Piłkarski Jackpot”, która jest aktywna wyłącznie do 21 sierpnia do godziny 13:30, a chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Typer Premier League: Nagrody dla graczy

Zadaniem graczy w promocji „Piłkarski Jackpot” jest zagranie kuponu AKO za co najmniej 10 PLN, na którym to muszą znajdować się same mecze z II kolejki angielskiej Premier League:

  • Liverpool FC – Burnley
  • Aston Villa – Newcastle
  • Crystal Palace – Brentford
  • Leeds – Everton
  • Manchester City – Norwich
  • Brighton – Watford
  • Southampton – Manchester Utd
  • Wolverhampton – Tottenham
  • Arsenal – Chelsea
STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Trzeba mieć na uwadze, że na każde z tych spotkań gracz musi oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które w dodatku będą pochodzić z oferty przedmeczowej. Aplikacja Betclic także jest brana pod uwagę w tej promocji.

Gracze, którzy poprawni wytypowali te spotkanie to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkową premię. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 45 000 PLN.

Bonus na start w Betclic:

Każdy nowy użytkownik, którzy chce rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic może skorzystać z ubezpieczonego pierwszego kuponu, tzw. Cashbacku, a jest on aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce