Wygraj wyjazd na mecz Macedonia – Polska

Bukmacher Forbet zachęca swoi graczy do brania udziału w konkursie, w którym to można wygrać cztery pakiety wyjazdowe na spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020 Macedonia vs Polska.

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Udział w tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Konkurs trwa od 23 kwietnia do 14 maja. I tym okresie musimy zawierać kupony i walczyć o punkty. System punktowana jest bardzo prosty. A wygląda on następująco: im więcej zdarzeń na kuponie tym więcej bukmacher przyzna punktów.

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny

Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z piłki nożnej! Bukmacher dopuszcza wszystkie rozgrywki, czyi mogą być to zmagania w LOTTTO Ekstraklasie, niemieckiej Bundeslidze, czy też w rozgrywkach ligi australijskiej.

A na pewno jest o co walczyć, ponieważ bukmacher Forbet przyzna łącznie cztery pakiety wyjazdowe na spotkanie kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020: Macedonia vs Polska, które trafią do najlepszych typerów. Więc walcz o punkty!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce