Legalny bukmacher Lvbet zwiększa wygrane o 14%

Bukmacher LvBet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się zdarzenia z dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1, aby cieszyć się z większej wygranej.

LvBet kupony bez podatku

LvBet kupony bez podatku

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a do tego dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. Gracz w tych dniach musi zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1. W ramach tej akcji bukmacher LvBet dopuszcza typy z oferty:

  • przedmeczowej
  • na żywo

Jednak należy pamiętać, że w akcji biorą udział jedynie kupony zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby takie spotkania jak Nice vs PSG, Bordeaux vs St. Etienne, Monaco vs Rennes.

Każdy gracz sam wybiera za jaką kwotę zostanie zagrany kupon. Należy jednak pamiętać, że z tej promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon:

  • spełnia powyższe warunki promocji
  • został rozliczony jako wygrany
betfan kod promocyjny

Jaki jest aktualny kod promocyjny w LvBet?

Bukmacher LvBet nowym graczom już na start oferuje ciekawą promocje, tj. freebet bez dokonania żadnej wpłat o wartości 20 PLN oraz bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, ze bukmacher LvBet dokonana aktywacji pakietu powitalnego.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce