Dokumenty wymagane przez bukmachera

Jakie dokumenty należy posiadać, by dokonać rejestracji na stronie oferującej obstawianie meczów? Jeżeli zamierzacie wypełnić w najbliższym czasie formularz rejestracyjny, ten poradnik może wam się przydać!

Dokumenty wymagane przez bukmachera
Dokumenty wymagane przez bukmachera

Weryfikacja konta – dokumenty

Zanim dokonamy rejestracji na jakimkolwiek portalu, warto sprawdzić, jaki bukmacher jest najlepszy w danym roku. Na potrzeby początkujących graczy szukających tego typu informacji przygotowaliśmy nawet zestawienie Najlepsi bukmacherzy internetowi 2018, do którego można zajrzeć w każdej wolnej chwili. Oczywiście, nie każdemu odpowiada portal z takimi samymi funkcjami, co warto mieć na uwadze.

Zakładanie konta u bukmachera to dość nieskomplikowany proces, mimo że niektórym może wydawać się, iż jest wręcz przeciwnie. Przede wszystkim, by móc typować wydarzenia sportowe online, potrzebujemy być pełnoletni. Innymi słowy, warunek konieczny to ukończenie 18. roku życia. Dalej wszystko już zależy tylko i wyłącznie od nas, bo innych ograniczeń nie ma!

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zazwyczaj przy rejestracji w zakładach bukmacherskich podaje się podstawowe dane na swój temat, czyli takie jak imię, nazwisko, numer PESEL, a także adres zamieszkania. Raczej każdy z nas zna te informacje na pamięć i nie powinien mieć w ich przypadku żadnego problemu.

Formularz rejestracyjny – legalny bukmacher Fortuna

Jeżeli chcecie zarejestrować od razu w pełni aktywne konto, będziecie potrzebować dokumentu tożsamości, a także numeru konta bankowego. Ten drugi potrzebny jest do powiązania nas z konkretnym rachunkiem, na który będą przelewane wygrane. Zgodnie z polskim prawem, nie mamy możliwości wypłaty w inny sposób.

Dokument tożsamości przez wielu kojarzony jest jako coś ze zdjęciem, gdzie można przeczytać dane na nasz temat. Niekoniecznie tak jest, bo dokumentem na pewno nie jest legitymacja szkolna czy studencka. Nie nadaje się do rejestracji u bukmachera nawet prawo jazdy, gdyż jest to jedynie dokument potwierdzający posiadane przez nas uprawnienia.

Większość bukmacherów w Polsce akceptuje dowód osobisty oraz paszport. I to właśnie jeden z tych dokumentów musimy sobie wcześniej przygotować przed założeniem konta bukmacherskiego. Firmy nie tylko proszą nas o podanie, na przykład, numeru dowodu, ale także o wysłanie skanu obu stron.

forbet rejestracja

Jeżeli nie macie skanera, żaden problem. Naprawdę rzadko zdarza się, by bukmacher nie zaakceptował zdjęcia danego dokumentu. Ważne, by był widoczny każdy jego róg, a dane zgadzały się z tymi, jakie podaliśmy.

Co podajemy podczas rejestracji u bukmachera:

  • Podstawowe dane, czyli imię i nazwisko
  • Adres zamieszkania
  • Numer konta
  • Kod bonusowy (aktualny: BETONLINE)
  • Dwustronny skan dokumentu tożsamości
  • Numer PESEL

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce