Obstawianie bez podatku przez cały rok. U jakiego bukmachera?

Promocje pozwalające na obstawianie bez podatku to żadna nowość na polskim rynku. Jest jednak bardzo niewiele miejsc, gdzie jesteśmy w stanie w ten sposób stawiać zakłady przez cały rok. U jakiego bukmachera istnieje taka możliwość?

Obstawianie bez podatku przez cały rok. U jakiego bukmachera?
Obstawianie bez podatku przez cały rok. U jakiego bukmachera?

Czym jest legalne obstawianie bez podatku?

Kiedy gramy u legalnego bukmachera, wydaje się być oczywiste to, że musimy płacić podatki. I rzeczywiście – w Polsce opłata na rzecz Skarbu Państwa czyha na nas i przy zawieraniu zakładów, i przy zdobywaniu większych wygranych, czyli powyżej 2280 zł. Na szczęście, można sobie z tym poradzić i absolutnie nie mamy tutaj na myśli działania w szarej strefie.

Tak zwane legalne obstawianie meczów bez podatku jest niczym innym jak szansą na zdobywanie wygranych powiększonych o 14%. Dzięki takiemu bonusowi bukmacher rekompensuje graczowi to, że musiał zapłacić podatek od zagranej stawki, a tym samym, że nie cały jego wkład wlicza się do mnożnika kursu ogólnego danego kuponu.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Jak to wszystko właściwie działa? Grając w Polsce za 100 złotych, tak naprawdę obstawiamy za 88 zł, ponieważ 12 złotych wędruje automatycznie do podatkowej sakwy. W ten sposób już na wstępie jesteśmy stratni, o ile nie skorzystamy z oferty marki, która proponuje zakłady bukmacherskie bez ryzyka. A takich nie jest wcale mało.

U jakiego bukmachera można grać z bonusem 14% od wygranych?

Bukmacherzy bez podatku odprowadzają za nas wszystkie niezbędne opłaty, a więc nie ma tutaj obawy o to, że popadniemy w konflikt z prawem. Bonus 14% zostaje za to dodany do kuponu, czyli w przypadku wygranej mamy dokładnie taki sam zysk, jak w przypadku stawiania w portalach działających niezgodnie z przepisami!

Niestety, na ten moment nie ma jeszcze bukmachera, u którego możliwe byłoby „uniknięcie” podatku od dużego zysku. Gdy na jednym kuponie udaje nam się osiągnąć co najmniej 2280 PLN wygranej, musimy zapłacić od zarobionej kwoty 10%. I tutaj mała uwaga – opłata liczona jest od wygranej na kuponie, a nie naszego realnego zysku (stawiając 1000 złotych i wygrywając 3000 zł, tak naprawdę nasz zysk nie przekracza kwoty 2280 zł, ale i tak podatek się należy).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Nie tylko początkujący doskonale wiedzą, że i z podatkiem 10% można sobie poradzić. Najpowszechniejszym sposobem jest zmniejszenie jednorazowej stawki i podzielenie jej na mniejsze części. Granie 5 kuponów po 20 PLN to w każdym zakładzie mniejsza wygrana niż w jednym za 100 PLN. Jeżeli tak stawiamy, nie musimy już przejmować się opłatami za „duże zyski”.

Bukmacherzy bez podatku w Polsce zmieniają się bez przerwy. Zdarza się, że jakaś strona oferuje tego typu obstawianie przez parę miesięcy, a potem przestaje proponować takie granie swoim klientom. Na szczęście, mamy od tego pewien wyjątek i jest nim portal www.eFortuna.pl.

Fortuna – bukmacher bez podatku 24/7!

Raczej nikomu szczególnie przedstawiać nie trzeba marki Fortuna. To najdłużej działający u nas legalny bukmacher internetowy. Nie tylko znajdziemy u niego bardzo bogatą ofertę tradycyjnych zakładów, ale także mamy możliwość grania na karty czy wirtualne sporty. I w końcu to, co najważniejsze – obstawianie bez podatku działa tutaj 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

O ile u innych bukmacherów bonus bez podatku najczęściej dodawać trzeba ręcznie, gdy jest już dostępny, w Fortunie wszystko odbywa się w stu procentach automatycznie. Graczowi pozostaje jedynie wybierać typy i je dodawać, a gdy wszystkie warunki promocji zostają spełnione, następuje przyznanie bonusu. W tym przypadku jest to 14% przy minimum 3 meczach, a może być też i więcej, gdy stworzymy większe AKO.

kupon bez podatku na eFortuna.pl
kupon bez podatku na eFortuna.pl

Granie bez podatku najlepiej działa w internecie. Stawianie kuponów online jest przed wszystkim wygodniejsze od tradycyjnego typowania i właśnie dlatego punkty stacjonarne są coraz rzadziej odwiedzane. Z kolei na start przy rejestracji można otrzymać aż trzy bonusy powitalne na start!

Jaki kod promocyjny wpisać na eFortuna.pl? ZOBACZ WIDEO:

Jak widać to doskonale na filmie zamieszczonym powyżej, rejestracja w Fortunie nie jest niczym skomplikowanym. Bardzo ważne jest to, że bukmacher nie wymaga natychmiastowej weryfikacji danych, dzięki czemu wiele formalności można odłożyć w czasie.

Zakłady bukmacherskie Fortuna to aż trzy prezenty powitalne na dobry początek obstawiania. Pierwszy z nich to 20 PLN bez wpłaty, czyli tak zwany bonus bez depozytu. Kolejne natomiast to 100% do 2000 PLN przy przelewie numer jeden, a do tego nawet 200 PLN w postaci zakładu bez ryzyka.

  • Fortuna sama dodaje bonus bez podatku do kuponu
  • Wystarczy grać typy o kursie co najmniej 1.30
  • Liczą się zakłady AKO postawione na www.eFortuna.pl
  • Nie trzeba grać jedynie przedmeczowo – typy na LIVE również są brane pod uwagę!

Co bardzo ważne, tylko na początku możliwe jest wpisanie kodu promocyjnegoBETONLINE„. Jeżeli nie aktywujemy go przy zakładaniu konta, później już takiej możliwości mieć nie będziemy. Warto przy tym zauważyć, iż kody bonusowe przy wpłatach to już coś zupełnie innego od haseł przy rejestracji.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce