Expekt Zakłady Bukmacherskie 2019

Czy Zakłady Bukmacherskie Expekt dostępne są w Polsce w roku 2019? Co na ten temat sądzi prawo? Dowiedz się wszystkiego, co może okazać się dla ciebie istotne!

Expekt Zakłady Bukmacherskie 2019
Expekt Zakłady Bukmacherskie 2019

Expekt legalny w Polsce?

Zakłady Expekt w Polsce cały czas funkcjonują i dostępne są w języku polskim. Co ciekawe, sam serwis nadal przyjmuje rejestracje od graczy z naszego kraju i zupełnie nie interesuje go fakt, że robi to całkowicie niezgodnie z prawem.

Na pewno zainteresuje was fakt, że na ten moment nic nie wskazuje na to, by Expekt Zakłady Bukmacherskie otrzymały licencję na przyjmowanie zakładów nad Wisłą. Zupełnie inaczej wygląda sprawa BetClic, który taką zgodę już uzyskał i może działać u nas całkowicie legalnie.

Na bieżąco przyglądamy się sprawom licencyjnym każdego bukmachera, ale na ten moment nie uzyskaliśmy żadnego wiarygodnego newsa, który potwierdziłby zainteresowanie Expekt polskim rynkiem.

Oczywiście, nie ma co załamywać rąk, ponieważ w Polsce robi się coraz ciekawiej w branży legalnych zakładów bukmacherskich. Na pewno 2019 będzie bogaty w nowe licencje. Kto wie, może wreszcie doczekamy się powrotu marki pokroju Bet at home?

W momencie pisania tego wpisu mieliśmy dokładnie 12 leganych buków w Polsce. U którego z nich macie już konta? Dajcie nam znać w komentarzach!

Chcesz grać legalnie? Darmowe konto założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce